Informacje

Liga angielska na nowych screenach z gry FIFA 15

3

Jack Wilshere, Gary Cahill, Steven Gerrard, Vincent Kompany czy Emmanuel Adebayor - tych zawodników, a także ich kolegów z zespołów, zobaczyć można na nowych obrazkach z gry FIFA 15.

Liga angielska na nowych screenach z gry FIFA 15 - obrazek 1

O tym, że FIFA 15 będzie mekką dla wielbicieli Barclays Premier League, już pisaliśmy. Electronic Arts raz jeszcze daje dowód na szczególne relacje, jakie łączą ją z ligą angielską, wypuszczając nowe screeny. Na obrazkach znaleźć można jedynie piłkarzy z tych właśnie rozgrywek. Uwiecznione zostały momenty, w których dopiero wychodzą na płytę boiska.

Na screenach zobaczyć można czołowe ekipy Premier League: aktualnych mistrzów Anglii, Manchester City, a także drużyny, które reprezentują kraj w europejskich pucharach: Liverpool, Chelsea, Arsenal i Tottenham. Na dokładkę zaprezentowano też zawodników Aston Villi.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Gosen

Fajnie, ale to już było wiadome. Szkoda, że pomimo licencji zajmują się tylko ligą angielską. Niemiecka, włoska i hiszpańska (+ew. francuska) też powinny mieć swoje scoreboardy, stadiony i atmosferę.

Odpowiedz
G pepsi

> Fajnie, ale to już było wiadome. Szkoda, że pomimo licencji zajmują się tylko ligą angielską.
> Niemiecka, włoska i hiszpańska (+ew. francuska) też powinny mieć swoje scoreboardy, stadiony
> i atmosferę.

W Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Francji nie ma takiego rynku jak w Wielkiej Brytanii, więc nie dziwi, że EA dopieszcza najpierw najliczniejszą grupę swoich konsumentów.

Odpowiedz
G Luk04229

> W Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Francji nie ma takiego rynku jak w Wielkiej Brytanii,
> więc nie dziwi, że EA dopieszcza najpierw najliczniejszą grupę swoich konsumentów.
Zgadza się ;) a do tego Gosen pamiętaj, że każda taka licencja to ogromne koszty. I tak jestem pod wrażeniem, że EA rzuciło się z łapami na całą Premier league, co mnie cieszy bo uwielbiam lige angielską. Możliwe, że w przyszłości dołożą jeszcze coś. Najlepiej by było, na co czekam od lat, gdyby zyskali licencje na Lige Mistrzów, ale tę ma na razie PES.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?