Informacje

Gwiazdy futbolu świętują wypuszczenie dema gry FIFA 15 - w zwiastunie

3

Udostępnienie wersji demo gry FIFA 15 reklamuje nowy zwiastun gry. Materiał pokazuje piłkarzy świętujących zdobycie swoich pierwszych goli w tegorocznej odsłonie serii EA Sports.

Gwiazdy futbolu świętują wypuszczenie dema gry FIFA 15 - w zwiastunie - obrazek 1

"FIFA 15 - demo już dostępne. Świętujmy!" - tym hasłem rozpoczyna się nowy trailer piłkarskiej produkcji EA Sports. Za owo świętowanie biorą się piłkarze, którzy prezentują popularne "cieszynki", czyli radość po zdobytych golach. Samuel Eto'o udaje staruszka, Sergio Aguero przecina butem powietrze, Luis Suarez w charakterystyczny dla siebie sposób całuje nadgarstek, a Zlatan Ibrahimović, Lionel Messi i Eden Hazard pokazują, jak można zabawić się z chorągiewką wyznaczającą narożnik boiska.

Demo gry FIFA 15 udostępniono na Xboksie One, Xboksie 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i PC. Zachęcamy także do zapoznania się z wrażeniami redakcji gram.pl z wersji pokazowej.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
maziiii

Robie tak jak pokazane na PS4 i lipa...

Odpowiedz
G Luk04229

To jakoś do odblokowania później będzie?? Do wykupienia w katalogu w grze?? Czy będzie od razu? A może to te cieszynki, które dodają do przedpremierowej wersji?

Odpowiedz
OPELTEIN

Jak na razie wygląda że kupuje , i jest zajebizzda

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?