7 minut rozgrywki z Call of Duty: Advanced Warfare na nowym materiale wideo

Małgorzata Trzyna
2014/09/04 17:45

Sledgehammer Games udostępniło nowy materiał wideo, prezentujący rozmaite aspekty rywalizacji w trybie wieloosobowym w Call of Duty: Advanced Warfare - egzoszkielety, personalizację, mapy i tryby.

Activision pokazało światu tryb multiplayer w Call of Duty: Advanced Warfare 11 sierpnia, rozpoczynając Gamescom w pięknym stylu. Dziś możemy przyjrzeć się nowemu filmowi prezentującemu zmagania z innymi graczami. Nowy CoD wprowadza do gry rozmaite umiejętności związane z wykorzystywaniem przez żołnierzy egzoszkieletów, pozwalających na wykonywanie "wspomaganych" skoków, uników, szarż, wślizgów i wielu innych. W grze będzie można korzystać także z rozbudowanego systemu personalizacji i zagrać w kilku trybach rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PS3, PS4, Xboksie 360 i Xboksie One.

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
19/10/2014 16:35

> "Nie, nie wzorowaliśmy się na Titanfallu i Crysisie, skąd w ogóle ten pomysł?". Swoją> drogą, jeśli to jest nowy engine graficzny, to ja jestem cesarzem Bizancjum. Inna sprawa,> że gdyby panowie programiści musieli uczyć się pisać na czymś nowym, zakłóciłoby to tradycyjny,> roczny cykl wydawniczy, co zapewne w mniemaniu pana Koticka zagroziłoby równowadze Mocy> i doprowadziło do przebudzenia się pradawnego zła. A tak poważnie, to od dawna bawi mnie> to rzucanie się na niepierwszej świeżości ochłap podrzucany graczom przez Activision> każdej jesieni. Bawi, bo jak długo będą powstawać fps-owe perełki pokroju Wolfensteina> (pozdrowienia dla redaktora Berlina!), nie muszę się przejmować psuciem branży przez> casualowe gusta większości. Tak więc - miłego CoD-owania, chłopcy. Bawcie się dobrze.Akurat w przypadku CoD jest to cykl 3 letni bo teraz 3 rożne studia wydają te grę i właśnie tyle czasu temu zaczęto produkować tego roczna cześć a wtedy o Titanfall nikt jeszcze nie słyszał a juz napewno nie widział a juz w ogóle nie miał pojęcia czy to dobry pomysł wiec nie wypisuj głupot jak nie znasz tematu i mówisz co Ci ślina czy tez jad na język przyniesie. Jak ja nie lubię jakiejś franszczyzy to nie czytam wiadomości z nią związanych, ot co.

Karanthir666
Gramowicz
08/09/2014 02:02

7 minut... czyli ok 1/5 całej gry :P

Usunięty
Usunięty
07/09/2014 23:18

Prawie jak Titanfall :D Tylko bez robotów :D
Trwa Wczytywanie