Syn diabła powraca - pierwsze materiały z Lucius II: The Prophecy

Mateusz Stanisławski
2014/08/08 20:44
5
0

Przygodówka Lucius doczeka się kontynuacji. W dniu oficjalnej zapowiedzi sequela twórcy podzielili się pierwszymi informacjami na temat rozgrywki, wstępną datą premiery oraz materiałami graficznymi.

Syn diabła powraca - pierwsze materiały z Lucius II: The Prophecy

Za Lucius II: The Prophecy odpowiada fińskie studio Shiver Games, a więc twórcy „jedynki”. Jeśli chodzi o naczelne mechanizmy rządzące zabawą, gra, będąca ponoć w produkcji już od dwóch lat, nie będzie znacząco różniła się od swojej poprzedniczki – ponownie wcielimy się w chcącego odzyskać swe demoniczne moce syna diabła. Areną krwawych zmagań będzie teraz jednak szpital Świętego Benedykta i niewielkie miasteczko Ludlow, a nie rezydencja Dante Manor.

Produkcja będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej odsłony i zaoferuje – jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym – „szereg funkcji, których brakowało w oryginale, utrzymując jednocześnie specyficzny klimat pierwowzoru”. Rozgrywka będzie sprowadzała się przede wszystkim do projektowania zabójczych pułapek. Twórcy obiecują między innymi większą swobodę działania w wirtualnym środowisku, ponad 100 potencjalnych ofiar, nieznane wcześniej narzędzia do tworzenia pułapek tudzież szeroki wachlarz nietuzinkowych zdolności bohatera.

GramTV przedstawia:

Premiera Lucius II: The Prophecy odbędzie się najwcześniej w 2015 roku. Gra zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Poniżej znajdziecie obiecane graficzne łakocie.

Komentarze
5
piomink
Gramowicz
11/08/2014 20:55

Oglądałem jak pewdiepie w to gra, wyglądało jak Hitman-inwalida, ale miało potencjał :)

MisioKGB
Gramowicz
09/08/2014 15:38

Jedynym celem tej gry jest zabijanie ludzi? Czy ma to też jakąś fabułę?

Usunięty
Usunięty
09/08/2014 13:09

hmm poprawili ta grę bo mimo wszystko miała potencjał jakiś gra .
Trwa Wczytywanie