Informacje

Milestone zapowiada MXGP: The Official Motocross Videogame na PlayStation 4

1 Mateusz Stanisławski

MXGP: The Official Motocross Videogame, tak jak jeszcze gorące MotoGP 14, otrzyma wersję na PlayStation 4. Co najważniejsze, własnie zapowiedziana edycja doczeka się nie tylko usprawnionej oprawy graficznej, ale również nowej zawartości.

Milestone zapowiada MXGP: The Official Motocross Videogame na PlayStation 4 - obrazek 1

W MXGP: The Official Motocross Videogame mogą obecnie grać posiadacze komputerów osobistych oraz konsoli PlayStation 3, PlayStation Vita i Xbox 360. Okazuje się, że ta okazała lista platform już jesienią wydłuży się o jeszcze jedną pozycję – PlayStation 4.

Właśnie zapowiedziana wersja zaoferuje cztery nowe trasy: Arco di Trento (Włochy), Sevlievo (Bułgaria), Loket (Czechy) i Lierop (Holandia). Łącznie więc na graczy będzie czekać 18 lokacji. Natomiast w zakresie oprawy graficzno-dźwiękowej możemy się spodziewać usprawnionych modelów zawodników, efektów świetlnych bazujących na technologii Yebis 2 (szczegóły tutaj), cztery razy większych (względem wersji na PlayStation 3) tekstur pokrywających jednoślady, podbajerowanych efektów dźwiękowych, wiarygodniejszej deformacji terenu oraz większej liczby zawodników na trasach.

I jeszcze coś – w zależności od obrotów silnika pojazdu zmieniać się będzie kolor diody pada. Fajne?

Milestone zapowiada MXGP: The Official Motocross Videogame na PlayStation 4 - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?