Oto Czerwony Kapturek, jakiego nie znacie. Woolfe: The Redhood Diaries pojawi się na gamescomie

Patryk Purczyński
2014/07/01 09:26

Koszyk piknikowy Czerwony Kapturek zamienia na siekierę, a beztroskie życie na chęć zemsty. Oto Woolfe: The Redhood Diaries.

Oto Czerwony Kapturek, jakiego nie znacie. Woolfe: The Redhood Diaries pojawi się na gamescomie

GRIN zapowiedziało obecność swej nowej platformówki, Woolfe: The Redhood Diaries, na targach gamescom 2014. - Jesteśmy podekscytowani faktem, że na tej właśnie imprezie po raz pierwszy publika będzie mogła zagrać w Woolfe: The Redhood Diaries. Choć jednopoziomowe demo to wciąż pre-beta, powinno ono dać uczestnikom targów ogląd na to, co czeka na nich w pełnej wersji gry - mówi Wim Wouters, dyrektor wykonawczy studia odpowiedzialnego za ten tytuł.

Woolfe: The Redhood Diaries będzie miało niewiele wspólnego z uroczą, ciepłą baśnią o Czerwonym Kapturku. GRIN zmienia konwencję, czego efektem jest mroczna opowieść o zemście. Rezolutna dziewczyna walczy z nakręcanymi żołnierzykami ze złowrogimi, świecącymi się na czerwono oczami, a także unika przeszkód, by dotrzeć do celu.

Premiera Woolfe: The Redhood Diaries wstępnie zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Poniżej prezentujemy zwiastun przygotowany już z myślą o procedurze otrzymania zielonego światła na Steamie, a także kilka screenów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
10
zadymek
Gramowicz
01/07/2014 20:51

Jako fan serii o Alicji -generalnie, nie żebym jakoś szalał za platformowym Madness Returns- ubolewam, że jakimś cudem w zwiastunie znalazło się wszystko co możliwe by mnie od gry odepchnąć: walka o dynamizmie Giuld Wars, "klasyczny" etap platformowy, na które jestem uczulony i ukazany z najgorszej możliwej perspektywy etap ucieczkowy(jeśli w którejś opisywanej grze nie odsądzałem go od czci i wary przypomnijcie mi a to naprawię ;). IOW Nie czekam ale jeszcze się zobaczy.

Mefisto
Gramowicz
01/07/2014 15:56

Taka tam Alicja w czerwonym kapturku.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/07/2014 14:06

Klimat wiadomo jak z Alice Madness... nawet niektórzy przeciwnicy tacy sami :P
Trwa Wczytywanie