News

Kampania w Evolve inspirowana Left 4 Dead

Patryk Purczyński, 26.06.2014 12:59 1

Tryb dla jednego gracza w Evolve będzie nie tylko zamianą żywych użytkowników na postacie sterowane przez sztuczną inteligencję. Ma on także zawierać wysoką wartość informacyjną o świecie gry.

Evolve kreowane jest jako gra przede wszystkim do zabawy z innymi użytkownikami. Nie oznacza to jednak, że Turtle Rock Studios nie zadbało o samotników. - Możesz grać w trybie single-player, mamy sztuczną inteligencję, która zapełnia puste sloty. Możesz więc wcielić się zarówno w potwora, jak i łowcę - wówczas towarzyszą Ci kompani sterowani przez SI i walczysz z potworem, za którego również odpowiada SI - tłumaczy dyrektor projektu Chris Ashton.

- Dotąd nie mówiliśmy zbyt wiele o elementach zawartych w singlu. Pod względem opowieści można tu znaleźć wiele rzeczy podobnych do Left 4 Dead. W tamtej grze postacie rozmawiały, dowiadywałeś się różnych rzeczy o świecie. Podobnie postępujemy w Evolve. Wiele informacji o fikcji i innych rzeczach zdobędziesz dzięki bohaterom gry - dodaje przedstawiciel Turtle Rock Studios.

O kształcie trybu dla jednego gracza w Evolve (podobnie jak modułu sieciowego) będziecie mogli na własnej skórze przekonać się już 21 października. Na ten dzień Take-Two zaplanowało bowiem premierę tego tytułu.

najnowsze