Znamy datę premiery Metro Redux

Adam Berlik
2014/06/25 08:36
5
0

Pakiet zawierający odświeżone (bardzo odświeżone) wersje gier Metro 2033 i Metro: Last Light zadebiutuje za nieco ponad dwa miesiące – informuje wydawca, firma Deep Silver.

Znamy datę premiery Metro Redux

Metro Redux ukaże się 29 sierpnia w europejskich sklepach, a trzy dni wcześniej zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych. Zestaw będzie dostępny zarówno na PC, jak i na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Gracze będą mogli ukończyć obie produkcje w dwóch trybach: albo przechodząc całość w sposób standardowy bądź też w formie survivalu. Na chętnych czeka także dodatkowy poziom trudności, w którym pozbawieni dostępu do interfejsu i wielu zasobów będziemy musieli starać się przetrwać w wirtualnym świecie i wykonać powierzoną nam misję.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że posiadacze komputerów osobistych będą mogli nabyć Metro 2033 Redux i Metro: Last Light Redux nie tylko w pakiecie, ale i osobno za pośrednictwem Steama.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
25/06/2014 12:49

> > Po kiego grzyba oni robią "remaster" grafiki, która wciąż dobrze wygląda i bez problemów>> > działa na współczesnych systemach operacyjnych. Nie lepiej byłoby wskrzesić stare> tytuły?> > Żeby daleko nie szukać: MegaRace 2, Atlantis: Lost Tales, Larry 7...>> Zauważ że te wydanie jest bardziej kierowane pod konsolowcow u których metro na ps3 I> xb360 tak wcale wspaniale nie wyglądało.Metro 2033 nie wyszło na ps3 geniuszu

Usunięty
Usunięty
25/06/2014 11:42

> Po kiego grzyba oni robią "remaster" grafiki, która wciąż dobrze wygląda i bez problemów> działa na współczesnych systemach operacyjnych. Nie lepiej byłoby wskrzesić stare tytuły?> Żeby daleko nie szukać: MegaRace 2, Atlantis: Lost Tales, Larry 7...Zauważ że te wydanie jest bardziej kierowane pod konsolowcow u których metro na ps3 I xb360 tak wcale wspaniale nie wyglądało.

Sanders-sama
Gramowicz
25/06/2014 11:42
Dnia 25.06.2014 o 11:11, jakubcjusz napisał:

Po kiego grzyba oni robią "remaster" grafiki, która wciąż dobrze wygląda i bez problemów działa na współczesnych systemach operacyjnych. Nie lepiej byłoby wskrzesić stare tytuły? Żeby daleko nie szukać: MegaRace 2, Atlantis: Lost Tales, Larry 7...

Dokładnie to samo wczoraj pomyślałem. Póki co to jedynie remasterują gry które mają 2 lata, a nie na przykład takiego LoK: Defiance który swoje lata już ma, i w którego odświeżoną wersję bym pocinał.
Trwa Wczytywanie