Company of Heroes 2: The Western Front Armies z muzyką Crisa Velasco. Utwór przewodni dostępny już teraz!

Patryk Purczyński
2014/06/24 13:34
3
0

Dodatek do Company of Heroes 2 uświetni muzyka jednego z najbardziej cenionych kompozytorów w branży. Próbkę tego, co z myślą o The Western Front Armies przygotował Cris Velasco, mamy już teraz.

Company of Heroes 2: The Western Front Armies z muzyką Crisa Velasco. Utwór przewodni dostępny już teraz!

Cris Velasco będzie odpowiedzialny za muzykę w Company of Heroes 2: The Western Front Armies - zapowiedziały SEGA i Relic Entertainment. Ten sam kompozytor napisał soundtrack podstawowej wersji gry, jego dzieła można usłyszeć także w wielu innych głośnych produkcjach: Mass Effect 3, trylogii God of War czy Darksiders.

- Cris Velasco napisał inspirującą muzykę do Company of Heroes 2: The Western Front Armies - chwali główny dźwiękowiec w Relic Entertainment, David Renn. - Motyw przewodni, nagrany na żywo z udziałem Capellen Orchestra, ujmuje tragedię, heroizm i nieustępliwość amerykańskich sił zbrojnych, które walczyły przeciwko odradzającym się Oberkommando West w ostatniej wielkiej ofensywie przeciwko aliantom w 1944 roku. Ścieżka muzyczna idealnie odzwierciedla skalę i wagę tej brutalnej bitwy, przenosząc te uczucia do zarówno cichych, jak i intensywnych momentów rozgrywki - dodaje.

GramTV przedstawia:

Wspomniany motyw przewodni udostępniono już w serwisie sounCloud. Możecie go posłuchać również poniżej.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
24/06/2014 20:36

Podoba mi się! w coh1 wpadła mi w ucho nuta będąca w tle grając brytolami przez co często nimi gram pomimo że są powolni w porównaniu z innymi stronami konfliktu :P jestem fanem orkiestrowych utworów tworzonych pod gry i tak np soundtracki z Total Annihilation towarzyszą mi często przy pracy na kompie ;)

Usunięty
Usunięty
24/06/2014 16:14

> Walić muzyke jeżeli gra jest słaba ;/CoH dobra gra miedzy innymi dzięki pięknej muzyce.

Usunięty
Usunięty
24/06/2014 15:28

Walić muzyke jeżeli gra jest słaba ;/
Trwa Wczytywanie