Bethesda inwestuje w model free-to-play i zapowiada Battlecry

Patryk Purczyński
2014/05/28 18:34

32 graczy zmierzy się w świecie zaprojektowanym przez Vitkora Antonova, w nowej produkcji free-to-play zatytułowanej Battlecry. Realizację projektu powierzono studiu sformowanemu w 2012 roku.

Bethesda inwestuje w model free-to-play i zapowiada Battlecry

Battlecry to nowa propozycja Bethesdy w segmencie komputerowych gier free-to-play. Będzie to produkcja oparta na akcji i walce dla 32 użytkowników. "Tradycyjne pole bitwy to już relikt przeszłości. Wszystkie koflikty rozstrzygane są przez elitarne zespoły wybranych wojowników w ustanowionych strefach wojny. Wyszkoleni i wykarmieni do walki zmagają się o chwałę dla swoich narodów" - brzmi opis Battlecry w oświadczeniu prasowym.

Za produkcję odpowiada powołane do życia w 2012 roku Battlecry Studios, dla którego jest to pierwszy projekt pod tym szyldem. Akcja toczyć się będzie w świecie zaprojektowanym przez Viktora Antonova, znanego z prac nad takimi tytułami, jak Half-Life 2 czy Dishonored.

Gracze wybiorą swoją frakcję i będą awansować po kolejnych szczeblach rozwoju. Naprzeciw siebie staną potężni Royal Marines i nieustraszeni Cossacks. Dochodzić będzie zarówno do zwarć i bezpośredniej wymiany ciosów, jak i do walki z dalszej odległości.

GramTV przedstawia:

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie Battlecry. Gra będzie też pokazywana na targach E3. Zachęcamy ponadto do przyjrzenia się pierwszemu zwiastunowi, a także galerii i screenów i grafik przedstawiających wybranych wojowników.

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
29/05/2014 09:39

Całkiem dobrze się bije ta Tymoszenko, a jeszcze niedawno na wózku jeździła O.o

Minamir
Gramowicz
29/05/2014 00:53
Dnia 28.05.2014 o 20:40, TheLuther7 napisał:

Mogli by zrobić TES VI , a nie jakieś TF2 z mieczami i łukami.

Przecież za te gry odpowiadają inne studia. Wspomniana w tekście "Bethesda" oznacza Bethesda Softworks, które zajmuje się wydawaniem gier. "Bethesdą" która tworzy gry, jest Bethesda Game Studios. Kolejne TESy/Fallouty są niezagrożone. Podobnie jak kilka komentarzy wyżej, Bethesda Softworks jest tylko dystrybutorem dowego Wolfensteina. Nawet TES Online zostało stworzone przez inne studio - a dokładniej ZeniMax Online Studios.Tak tylko wspominam, bo widzę że często dochodzi do pomyłek na tym polu (tak jak przy okazji TES Online dużo osób narzekało że przestali robić singlowe TESy...itp)

Usunięty
Usunięty
28/05/2014 23:41

Steampunk, blee.
Trwa Wczytywanie