DLC Lifeline do State of Decay z datą premiery, ceną i trailerem

Patryk Purczyński
2014/05/26 19:48
3
0

Jeszcze w tym miesiącu właściciele State of Decay będą mogli nabyć kolejne DLC do gry studia Undead Labs. Rozszerzenie Lifeline promuje nowy, blisko półtoraminutowy trailer.

DLC Lifeline do State of Decay z datą premiery, ceną i trailerem

Lifeline, nowe DLC do State of Decay, ukaże się 30 maja - poinformowała ekipa Undead Labs. Dodatek będzie dostępny w cenie 7 dolarów. Zespół odpowiedzialny za grę zaznacza, że dwoił się i troił, by rozszerzenie ujrzało światło dzienne przed pierwszą rocznicą udostępnienia podstawowej wersji gry. State of Decay roczek skończy 5 czerwca (wówczas tytuł ten pojawił się na Xboksie 360).

Obecnie Lifeline jest w trakcie zatwierdzania przez Microsoft. "Jeśli wierzycie w to, że dobre życzenia i myśli mogą coś zdziałać, prosimy, prześlijcie ich trochę w naszą stronę, byśmy byli pewniejsi, że zdążymy udostępnić dodatek zgodnie z planem. Jak zawsze, wasze wsparcie jest dla nas wszystkim" - piszą przedstawiciele Undead Labs na swoim blogu.

GramTV przedstawia:

Rozszerzenie Lifeline promuje poniższy zwiastun, udostępniony za pośrednictwem serwisu IGN.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
26/05/2014 22:33

Nie mogę się doczekać tego dodatku, z podstawką i breakdown dlc mam przegrane dobre 80h i obadany każdy kąt mapy, moim zdaniem najlepsza gra wyprodukowana przez małe studio w ostatnich latach

Usunięty
Usunięty
26/05/2014 22:29

> A PC?Myślę że dodatek wyjdzie w tym samym czasie na obie platformy, przynajmniej twórcy nie piszą nigdzie, że miałoby być inaczej

Usunięty
Usunięty
26/05/2014 21:12

A PC?
Trwa Wczytywanie