Informacje

Diablo III: Ultimate Evil Edition - nowy trailer z fragmentami rozgrywki z PS4

22

W sierpniu właściciele nowych konsol doczekają się premiery Diablo III, a starszych - dodatku Reaper of Souls. Obie produkcje znajdą się w wydaniu Ultimate Evil Edition, o którym Blizzard przypomina nowym filmem.

Diablo III: Ultimate Evil Edition - nowy trailer z fragmentami rozgrywki z PS4 - obrazek 1

Piekielny pomiot nie daje spokoju Sanktuarium. Z odsieczą mieszkańcom krainy już niebawem powinni ruszyć właściciele konsol. Blizzard wraz z Sony przygotował nowy materiał poświęcony Diablo III: Ultimate Evil Edition, promujący wydanie gry na PS4. Oprócz tego zestaw trafi jednak na PS3, Xboksa 360 i Xboksa One.

Właściciele starszych konsol po raz pierwszy uzyskają możliwość nabycia dodatku Diablo III: Reaper of Souls, na nowszych maszynach hack'n'slash - wraz ze wspomnianym rozszerzeniem - zagości po raz pierwszy. Stanie się to 19 sierpnia. Na zaostrzenie apetytów polecamy obejrzenie poniższego materiału, w którym dokonuje się tradycyjna dla serii Diablo sieczka.

22 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G HiddenNick

Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.

Odpowiedz
Rayner28

> Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą
> i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.

Zmień kompa. Nie uświadczyłem żadnej z wymienionych przez Ciebie dolegliwości.

Odpowiedz
G Karfein

Przez tę matową stylistykę rodem z WoW-a w niektórych ujęciach Diablo 3 wygląda jak gra na PS2 :/

Odpowiedz
G Eternal101

> Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą
> i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.
Zmień kompa, myszkę itd to będzie Ci dobrze chodziło, gram w D3 bardzo długo i ani razu czegoś takiego z wymienionych przez Ciebie rzeczy nie uświadczyłem :).. BTW Porządne sterowanie w Hack'n'Slashu na konsolach? To ma być żart rozumiem? Dopracowana wersja? A co tu jest takiego dopracowanego czego nie ma w wersji na PC? (P.S. Uniki są ) ;>.

Karfein
No to chyba gry na PS2 nie widziałeś xD.

Rayner28 +1

Odpowiedz
G Lordpilot

> Zmień kompa, myszkę itd to będzie Ci dobrze chodziło, gram w D3 bardzo długo i ani razu > czegoś takiego z wymienionych przez Ciebie rzeczy nie uświadczyłem :)
^^ A ja owszem. I nie ma to nic wspólnego z kompem, tylko z tym że część zawartości jest na serwerach. A w takim wypadku nawet mocny PC nie pomoże, bo jesteś i tak zależny od infrastruktury Blizzarda.Wystarczy jakiś "event" (tak jak ten, który trwa teraz i zwiększa szanse na drop) albo atak ddos i serwery potrafią się zatkać. Lagi są wówczas masakryczne (nie zdarzyło Ci się przez nie ginąć, bo chyba wcześniej coś o tym wspominałeś ?). Gołym okiem też wtedy widać, które dane Blizz przechowuje u siebie :). Pomijam już fakt, że były i są dni gdzie z grania nici, bo akurat trwa "przerwa techniczna"....Wersje konsolowe są tych problemów pozbawione, z oczywistych względów - lag podczas grania w singla jest pojęciem w tych wersjach nieznanym :). Dodam, że nie jestem wrogiem wersji blaszakowej - wręcz przeciwnie, pomimo wszystkich jej bołączek, ma ona jeden mocny argument - community. Porażająca większość społeczności Diablo 3 gra właśnie na PC, więc nie ma problemu żeby grać w grupie. Serwery nigdy nie świecą pustkami. I to jest bardzo mocny argument ZA - ta gra na PC będzie żyła jeszcze bardzo długo.Natomiast żeby byla jasność - to co piszesz Ty i Rayner 28 to czystej wody bajkopisarstwo i klapy na oczach. Udawanie, że "żadnych problemów nie ma". Co jest bzdurą - ot choćby w zeszły czwartek, kiedy rozpoczął się wspomniany przeze mnie event - główną "atrakcją" i najczęściej powtarzającym się pytaniem na czacie "in game" było: "Też macie takie lagi ?" oraz "Grać się nie da, ping ponad 1000". Miałem robić rifty jak szalony, a skończyło się na tym, że szybko spasowałem i poszedłem grać w coś innego.

Odpowiedz
G Eternal101

> ^^ A ja owszem. I nie ma to nic wspólnego z kompem, tylko z tym że część zawartości jest
> na serwerach. A w takim wypadku nawet mocny PC nie pomoże, bo jesteś i tak zależny od
> infrastruktury Blizzarda.Wystarczy jakiś "event" (tak jak ten, który trwa teraz i zwiększa
> szanse na drop) albo atak ddos i serwery potrafią się zatkać. Lagi są wówczas masakryczne
> (nie zdarzyło Ci się przez nie ginąć, bo chyba wcześniej coś o tym wspominałeś ?). Gołym
> okiem też wtedy widać, które dane Blizz przechowuje u siebie :). Pomijam już fakt, że
> były i są dni gdzie z grania nici, bo akurat trwa "przerwa techniczna"....
Może czas na format dysku albo zmiane kompa? Bo ja cały czas grania a gram zwykle gdy wracam do domu nie napotkałem zadnych z tych problemów...> Wersje konsolowe są tych problemów pozbawione, z oczywistych względów - lag podczas grania
> w singla jest pojęciem w tych wersjach nieznanym :).
Bo nie są podłączone do neta? Po 2 jak się ma laggi i problemy z netem to się nie gra, gram hardkor DH i jeden raz przez DDOsy miałem laggi i wiesz co nie padłem i grało się całkiem całkiem, wystarczająco bym skończył 1 akt cały ;>. Do tego granie nawet z randomami jest przyjemniejsze niż granie samemu ciągle w single'u...> Dodam, że nie jestem wrogiem wersji blaszakowej - wręcz przeciwnie, pomimo wszystkich
> jej bołączek, ma ona jeden mocny argument - community. Porażająca większość społeczności
> Diablo 3 gra właśnie na PC, więc nie ma problemu żeby grać w grupie. Serwery nigdy nie
> świecą pustkami. I to jest bardzo mocny argument ZA - ta gra na PC będzie żyła jeszcze
> bardzo długo.
Otóż to wersja konsolowa po kilku miesiąca zginie i nikt o niej nie będzie o niej mówił.>
> Natomiast żeby byla jasność - to co piszesz Ty i Rayner 28 to czystej wody bajkopisarstwo
> i klapy na oczach. Udawanie, że "żadnych problemów nie ma". Co jest bzdurą - ot choćby
> w zeszły czwartek, kiedy rozpoczął się wspomniany przeze mnie event - główną "atrakcją"
> i najczęściej powtarzającym się pytaniem na czacie "in game" było: "Też macie takie lagi
> ?" oraz "Grać się nie da, ping ponad 1000". Miałem robić rifty jak szalony, a skończyło
> się na tym, że szybko spasowałem i poszedłem grać w coś innego.
A co mam sobie robić problemy których nie ma? Błagam Cię, to że ty masz to nie znaczy że całe społeczeństwo mam a czytam często chat ogólny na D3 i nikt się nie skarży tyle co ucieleśnieni konsolowcy na wersje PC'towe... ping powyżej 1000? Ja nawet podczas DDOSÓW miałem z 300 pingu (20Mb/s net). AA i nie jest to bajkopisarstwo co napisalismy tylko my takich problemów po prostu nie mamy, więc nie wciskaj nam na siłę ich :). Jeszcze problemu uświadczyłem z BN jak próbowałem sie bodajże miesiąc temu do WoW'a zalogować ;/.Podsumowując najwyraźniej albo macie coś z łączem albo z kompami albo gra źle zainstalowana idk. Ja ani razu problemów nie uświadczyłem od chwili premiery kiedy to były faktycznie problemy z zalogowaniem się (tak jak do każdego nowego dodatku WoW'a).

Odpowiedz
G Lordpilot

> AA i nie jest to bajkopisarstwo co napisalismy
> tylko my takich problemów po prostu nie mamy, więc nie wciskaj nam na siłę ich :)
^^ Spoko nie wciskam. Ale w tym samym poście piszesz, że:> Jeszcze
> problemu uświadczyłem z BN
jak próbowałem sie bodajże miesiąc temu do WoW'a zalogować
> ;/.
^^ Czyli jednak problem z logowaniem może się zdarzyć ?>Ja nawet podczas
> DDOSÓW miałem z 300 pingu (20Mb/s net).
^^ No to też nie za wesoło... No i miło, że potwierdzasz, że problemy czasem się jednak zdarzają :) >]Po 2 jak się ma laggi i problemy z netem to się nie gra,
> gram hardkor DH i jeden raz przez DDOsy miałem laggi i wiesz co nie padłem i grało się
> całkiem całkiem, wystarczająco bym skończył 1 akt cały ;>.
^^ Czyli jednak lagi się w wersji PC zdarzają :) ? Nawet Tobie ? Hmm... - no to zdecyduj się w końcu :)> Może czas na format dysku
^^ Nie. Dbam i nie mam syfu.> albo zmiane kompa?
^^ Zmieniałem wekszość części rok temu. Jedynie grzałka została stara, ale do Diablo 3 starcza z nawiązką. Po za tym - ile jeszcze mam pakować w tą studnię bez dna ? To Blizz powinien bardziej dbać o serwery a nie ja o kompa, to żadnych problemów nie będzie.Z mojej strony to chyba tyle.

Odpowiedz
G HiddenNick

Zmienić kompa bo chcę zagrać w diablo... Chyba nie... To nie jest rozwiązanie bo poza graniem do wszystkiego mój PC mi wystarcza. Poza tym to na i5 i 6850GTX powinna taka gra dobrze działać. A tymczasem na X360 działa o niebo lepiej.

Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze... Nie muszę ruszać całą ręką i nadgarstkiem który i tak nadwyrężam w pracy. Jest po prostu lepsze pod każdym względem. No i mogę sobie wygodnie grać gdziekolwiek bym nie chciał usiąść.

Odpowiedz
G Eternal101

> Zmienić kompa bo chcę zagrać w diablo... Chyba nie... To nie jest rozwiązanie bo poza
> graniem do wszystkiego mój PC mi wystarcza. Poza tym to na i5 i 6850GTX powinna taka
> gra dobrze działać. A tymczasem na X360 działa o niebo lepiej.
Tja i może powiesz jeszcze że na xbox 360 masz więcej klatek i lepszą grafikę niż na PC? Błagam takie baje to dzieciom na dobranoc a nie mnie. Po za tym jeśli ci się tnie no to cóż albo format dysku albo zmiana kompa lub dostawcy internetowego ;>. Z tego co mi wiadomo kiedyś w podstawowej wersji D3 było tak że trzeba było po zalogowaniu czekać chwilę aż sie doczyta bo inaczej sie cięła gra, ale z dodatkiem wprowadzili tak że cały obszar wczytuję się w oknie wczytywania dzięki czemu nie ma klatkowania i laggów w samej grze. Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek w D3 wiec nie wiem jakiego kompa trzeba mieć by sie cięło. > Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze... Nie muszę
> ruszać całą ręką i nadgarstkiem który i tak nadwyrężam w pracy. Jest po prostu lepsze
> pod każdym względem. No i mogę sobie wygodnie grać gdziekolwiek bym nie chciał usiąść.
Ha! I znowu ten sam denny argument "Mogę sobie usiąść gdzie bym nie chciał" jakie to jest już monotonne... Bardziej intuicyjne? Bzdura na myszy i klawie klikasz tyle samo przycisków co na klawie do tego nie muszę jednocześnie wciskać dwóch przycisków naraz by wykonać jakąś czynnoś albo miliard rady bampera naciskać by przejechać na przedmiot który mnie interesuję... A jak chcesz grać gdziekolwiek to podłącz pada do PC nie wiem czy D3 ma obsługę pada bo nie miałem potrzeby go podłączać do tej gry :). Jeszcze wrócę do "Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze" Szybsze really? Jak już wspomniałem wcześniej, wybieranie itemu miliardem kliknięć bampera? Do tego zobacz czas reakcji gałki pada a myszki ;>, więc nie wciskaj mi ze jest lepsze, możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie... Po 2 granie samemu w Diablo? To zabijanie tej gry ;>, tak samo jak granie w D2 w SP mija się obecnie z celem. Bajdurzenie takie z braku argumentów jak dla mnie...

Odpowiedz
Cygi

> "Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze" Szybsze
> really? nie wciskaj mi ze jest lepsze, możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie...
Miał na myśli siebie, pisał w swoim imieniu, nie wszystkich.> granie samemu w Diablo? To zabijanie tej gry
Wg ciebie, ale nie wg jego i mnie.Lubimy tak grać, a ty nie masz prawa narzucać nam stylu gry.Pamiętaj, zabijanie tej gry możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie...

Odpowiedz
G HiddenNick

> Tja i może powiesz jeszcze że na xbox 360 masz więcej klatek i lepszą grafikę niż na
> PC? Błagam takie baje to dzieciom na dobranoc a nie mnie.

Na x360 wygląda tak samo i działa w 60fps'ach. Chyba rozdzielczość jest niższa, ale na TV i tak wygląda to lepiej o niebo lepiej niż na monitorze za 500zł. Wersja PS4 niczym się od tej PC nie różni.

> Po za tym jeśli ci się tnie
> no to cóż albo format dysku albo zmiana kompa lub dostawcy internetowego ;>.

Super... Jak na PC muszę w taki sposób radzić sobie z problemami z grą to dziękuję... Wolę konsolę.

> Z tego
> co mi wiadomo kiedyś w podstawowej wersji D3 było tak że trzeba było po zalogowaniu czekać
> chwilę aż sie doczyta bo inaczej sie cięła gra, ale z dodatkiem wprowadzili tak że cały
> obszar wczytuję się w oknie wczytywania dzięki czemu nie ma klatkowania i laggów w samej
> grze.

To właśnie o to doczytywanie mi chodzi... Z dodatkiem jest jeszcze gorzej. A na konsolach wszystko działa płynnie.

Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek
> w D3 wiec nie wiem jakiego kompa trzeba mieć by sie cięło.

Cieszy mnie to strasznie. Ale wolałbym, żeby to u mnie ta gra dobrze działała. Twój PC != PC ogółem.

> Ha! I znowu ten sam denny argument "Mogę sobie usiąść gdzie bym nie chciał" jakie to
> jest już monotonne...

A dla mnie wygoda to podstawa sterowania...

Bardziej intuicyjne? Bzdura na myszy i klawie klikasz tyle samo
> przycisków co na klawie

Nie... O dwa mniej...

> do tego nie muszę jednocześnie wciskać dwóch przycisków naraz
> by wykonać jakąś czynnoś

Dla mnie to wygodniejsze niż machanie ręką po klawiaturze i odrywanie wzroku od gry...

> albo miliard rady bampera naciskać by przejechać na przedmiot
> który mnie interesuję...

A latanie myszą po monitorze i celowanie w kwadraciki jest już spoko... No proszę cię.

A jak chcesz grać gdziekolwiek to podłącz pada do PC nie wiem
> czy D3 ma obsługę pada bo nie miałem potrzeby go podłączać do tej gry :).

Nie ma.

Jeszcze wrócę
> do "Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze" Szybsze
> really? Jak już wspomniałem wcześniej, wybieranie itemu miliardem kliknięć bampera?

Jest wolniejsze od wycelowania w kwadracik myszką? Poza tym itemy wybiera się w D3 gałką.

> Do
> tego zobacz czas reakcji gałki pada a myszki ;>,

Hmm... A jak biegnę w prawo na PC i nagle chcę pobiec w lewo? Na PC muszę kursorem przez cały ekran przejechać... Na padzie przesuwam kciuk o 1cm...

więc nie wciskaj mi ze jest lepsze,
> możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie... Po 2 granie samemu w Diablo? To zabijanie tej
> gry ;>, tak samo jak granie w D2 w SP mija się obecnie z celem. Bajdurzenie takie
> z braku argumentów jak dla mnie...

Nie gram sam. Gram online, albo z kolegą na jednym TV...

A ponadto D3 wygląda lepiej na TV niż na monitorze. Wygodniej się w to gra będąc rozwalonym na kanapie niż zgarbionym przy kompie. Nie męczy tak mocno. Nie nadwyręża nadgarstków. Nie tnie. Można grać offline. Szybciej porównuje się itemy. Szybciej sprzedaje. Itd. itd. To jest po prostu lepsza wersja diablo3.

Odpowiedz
G Eternal101

> Miał na myśli siebie, pisał w swoim imieniu, nie wszystkich.
Hmm pisał jakby ogólnie było pro wiec... > Wg ciebie, ale nie wg jego i mnie.
> Lubimy tak grać, a ty nie masz prawa narzucać nam stylu gry.
Przynajmniej wiem kogo omijać w multiplayerowych grach i kto nie umie grać teamplayowo skoro wolicie grać solo ;>. Po 2 ciekawe po ilu godzinach się wam znudzi, i tak swoją drogą fajnie będzie wydawać drugie 270 zł na grę którą się ma zamiast na sam dodatek? :D.> Pamiętaj, zabijanie tej gry możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie...
GTA IV idealny przykład gry która na PC'cie dłużej przetrwała niż na konsoli ;), o D1 to mało kto pamięta nawet że na konsolach była, z tym będzie podobnie trochę hype'u u konsolowców, trochę jarania sie i wciskania ciemnoty że na padzie lepiej sie gra i że jest oh ah pro ekstra wersją (co jest bujdą i w niczym nie jest lepsza od PC'towej w tej chwili i radzę przywyknąć do tego i przestać porównywać wersję z maja 2012 roku kiedy gra była hardkorowa jak mało która i mało przystępna :)). I nadal uważam że to zabijanie tej gry, sam wiem że Torchlighta 2 odstawiłem czy takiego path of exile bo po prostu samemu się gra fatalnie... Jeszcze gra fabularnie nie błyszczy jak każdy H'n'S z resztą.

Odpowiedz
G Lordpilot

> GTA IV idealny przykład gry która na PC'cie dłużej przetrwała niż na konsoli ;^^ Chyba sobie jaja robisz albo to już fanbojstwo w postaci czystej. Multi w GTA IV na PC to już od dawna trup, totalnie zarżnięty przez cziterów. Ciekawe czy R* po wyłączeniu GFWL w ogóle będzie przenosił serwery, czy spasuje troszcząc się tylko o to, żeby singiel zadziałał bez tego badziewia.Na X360 jeszcze niecały rok temu nie miałem problemu ze znalezieniem chętnych do gry. Nie żeby mnie to zdziwiło (community GTA w większości siedzi właśnie na konsolach). Mam obydwie wersje (X360 i PC), także apeluje (choć wiem, że może być ciężko i nie dotrze), żebyś jednak przyhamował z bullshitem, bo pewne rzeczy można jednak dość łatwo zweryfikować. i radzę przywyknąć do tego i przestać porównywać wersję z maja 2012 roku kiedy gra była hardkorowa jak mało która i mało przystępna :))^^ Hahahahaha :DD Nie, no to już przegięcie :) ! Diablo 3 HARDKOROWE - hahahaha. Kiedy ? Gdzie ? Ja pierdzielę... - człowieku czy Ty już wstydu nie masz ? Piszesz o grze, która jest totalnie masowa i tak prosta, że już się bardziej nie da. Apeluje - przestań już, bo mnie brzuch boli ze śmiechu. Komu Ty chcesz wcisnąć tą ciemnotę ?

Odpowiedz
G Eternal101

> Na x360 wygląda tak samo i działa w 60fps'ach. Chyba rozdzielczość jest niższa, ale
> na TV i tak wygląda to lepiej o niebo lepiej niż na monitorze za 500zł. Wersja PS4 niczym
> się od tej PC nie różni.
Baje! https://www.youtube.com/watch?v=PzV6uz7CX2w faktycznie pro 60 fpsów xD, nie dosć że rozdziałka niższa bo tylko 720 p to jeszcze i frame rate niższy :) na obu konsolach, i po 2 wygląda lepiej na TV i konsoli niż an PC? Wiesz ze rozdzielczość tekstur nie zmienia sie względem rozdzielczości ekranu i będzie taka jaką twórcy zaimplementowali, czyli 720 p? Więc w czym są lepsze tekstury? Że więcej pixeli widać na ekranie i pokazana jest pixeloza gry? Nie za bardzo bym się tym chwalił :).> Super... Jak na PC muszę w taki sposób radzić sobie z problemami z grą to dziękuję...
> Wolę konsolę.
Jak się nie umie użytkować sprzętu i ma sie syf na kompie to nic dziwnego że tnie to jest normalne, będą w pracy powiesz "Jak tak mam pracować to prosze dać mi konsolę bo ona jest super duper"? > To właśnie o to doczytywanie mi chodzi... Z dodatkiem jest jeszcze gorzej. A na konsolach > wszystko działa płynnie.
To ty chyba naprawdę jakiś muzealny sprzęt masz, mi sie w ekranie logowania wszystko ładnie doczytuję, zero ścinek, po 2 o czym ty mówisz, rozumiesz to że konsola działa na offline a nie online? Gdyby działała tak jak kompach założe się że jeszcze gorsze doczytywanie by było.> Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek
> Cieszy mnie to strasznie. Ale wolałbym, żeby to u mnie ta gra dobrze działała. Twój PC
> != PC ogółem.
No ale z tego co wyczytałem nie o fpsy chodzi tylko doczytywanie, moze uporzadkuj dysk i wtedy powiedz jak działa gra bo doczytywanie i cięcia się gry spowodowane jest zapewne i kompem i internetem gdyż włazi na serwery blizza by doczytać niektóre rzeczy... Wiec to nie jest wina gry tylko albo komputera albo internetu proste. > A dla mnie wygoda to podstawa sterowania...
A co za problem rozsiąść się w fotelu z myszą pod ręką? Nie rozumiem dla mnie to trzymanie pada w łapie bez możliwości oparcia ręki jest bardziej męczące.> Nie... O dwa mniej...
Pewnie te dwa których brak na padzie zastąpione są kombinacjami L triger + A albo P Bamper + B no wygoda jak nie wiem co, nic dziwnego że multika nie zaimplementowali bo na PVP to współczucie :).> Dla mnie to wygodniejsze niż machanie ręką po klawiaturze i odrywanie wzroku od gry...
Ja nie odrywam, co za problem naciskać lewy z prawym na przemiennie i do tego 1234 na klawiaturzye? Nie rozumie naprawdę... Aż tak skomplikowane to jest?> A latanie myszą po monitorze i celowanie w kwadraciki jest już spoko... No proszę cię.
Bardziej precyzyjne niż padem ;> po 2 jakie kwadraciki? Chodzi ci o skille? Od tego jest klawiatura lol, a co do potworów nawet nie trzeba celować w jednego wroga, wbijasz się i siekasz jak leci.> Nie ma.
W sumie kto by chciał grać na padzie kupując H'N'S na kompa :). > Jest wolniejsze od wycelowania w kwadracik myszką? Poza tym itemy wybiera się w D3 gałką.
Oczywiście że jest wolniejsze i co do celowania w kwadraciki patrz pkt wyżej :).> Hmm... A jak biegnę w prawo na PC i nagle chcę pobiec w lewo? Na PC muszę kursorem przez
> cały ekran przejechać... Na padzie przesuwam kciuk o 1cm...
A mysz o 2cm różnica jakbyśmy w latach świetlnych różnice liczyli... > Nie gram sam. Gram online, albo z kolegą na jednym TV...
Jeszcze zapomniałem poprzednio te płacenie za grę online, ahh magia. Fajnie że grasz na jednym TV z TYMI SAMYMI osobami kiedy ja poznaje różne inne np :). > A ponadto D3 wygląda lepiej na TV niż na monitorze. Wygodniej się w to gra będąc rozwalonym
> na kanapie niż zgarbionym przy kompie. Nie męczy tak mocno. Nie nadwyręża nadgarstków.
> Nie tnie. Można grać offline. Szybciej porównuje się itemy. Szybciej sprzedaje. Itd.
> itd. To jest po prostu lepsza wersja diablo3.
Hahahahaha to są bajki urojone przez konsolowców do których nie dociera że ta gra po za frameratem i rozdzielczością no i wygodą gry według uznania nie różni się niczym, NICZYM!! 1. Na PC się nie tnie, póki co to widze że tylko Ty i Lordpilot gadacie zę wam tnie na tym forum...2.Lepiej wygląda na TV? Pod jakim względem? Lepsza rozdzielczosć? Nie sądzę, tekstury są w 720 p, deal with it a na PC w Full HD :), PC ponad 100 fpsów gdy się wyłączy v Synca, konsole ledwie 50 xbox 360, PS 3 44, Szybciej sie sprzedaje itemy? A po co sprzedawać jak mozna rozdrobnić na materiały do craftu co idzie błyskawicznie gdzie na konsoli pewnie po kazdym itemie gałką by trzeba było jeździć, no do tego Rifty i tryb przygodowy którego konsole jeszcze nie mają :), porównanie itemów? Jeden magiczny przycisk na klawiaturze, dosłownie jeden i masz porównanie :). To NIE JEST LEPSZA WERSJA D3, TO JEST TA SAMA DEAL WITH IT! LordPilot tak? To bez ah (bo na początku mało kogo było stać by kupić sobie itemy) pokonaj moba co ma niewrażliwości milaird, plus łancuchy, sople lodu wybuchające (nie pamiętam jak się ta umiejętnośc nazywała) i jeszcze coś, prosta? Może teraz, teraz to gra dla casuali co mają zaprogramowane "LPM.PPM" :). I nikomu nie wciskam ciemnoty widać nie grałeś w ta wersję z 2012 roku, skoro podważasz to co piszę. Potem jak zaczęto nałogowo kupować z AH to D3 stał sie łatwy (dobrze że już nie ma AH).Co do GTA IV, hmm a co mnie multi interesuje ? Po 2 skoro rzucasz statystykami itd pokaż ile ludzi na konsolach gra w multi? Albo w ogóle w tą grę gra, na PC ja urozmaicają mody i ludzie wracają do niej... Po 2 jeszcze płacić za grę plus granie online co powinno być w zestawie z grą? People please, taką ciemnotę to do mas nie do mnie.

Odpowiedz
G Henrar

> Baje! https://www.youtube.com/watch?v=PzV6uz7CX2w faktycznie pro 60 fpsów xD, nie dosć
> że rozdziałka niższa bo tylko 720 p to jeszcze i frame rate niższy :) na obu konsolach,
> i po 2 wygląda lepiej na TV i konsoli niż an PC? Wiesz ze rozdzielczość tekstur nie zmienia
> sie względem rozdzielczości ekranu i będzie taka jaką twórcy zaimplementowali, czyli
> 720 p?
Boże, ty widzisz i nie grzmisz. Tekstury nie są w rozdzielczości 720p. Jak już, to prędzej 512x512 albo 1024x1024.> Więc w czym są lepsze tekstury? Że więcej pixeli widać na ekranie i pokazana jest
> pixeloza gry? Nie za bardzo bym się tym chwalił :).
Bo przecież w Diablo 3 będziesz obserwował tekstury (tu pomijam fakt, że dobrą grafiką ta gra nie grzeszy).> Jak się nie umie użytkować sprzętu i ma sie syf na kompie to nic dziwnego że tnie to
> jest normalne, będą w pracy powiesz "Jak tak mam pracować to prosze dać mi konsolę bo
> ona jest super duper"?
Boże drogi * 2. Jeżeli wszystkie inne gry mi działają a ta nie chce, to nie jest to moja wina ani wina mojego zasyfionego komputera. To jest wina gry. Tym bardziej, że z Diablo 3 ma sporo osób problemy. Polecam odwiedzić odpowiednie wątki na forach. To nie jest trudne, freak manie.> To ty chyba naprawdę jakiś muzealny sprzęt masz, mi sie w ekranie logowania wszystko
> ładnie doczytuję, zero ścinek, po 2 o czym ty mówisz, rozumiesz to że konsola działa
> na offline a nie online? Gdyby działała tak jak kompach założe się że jeszcze gorsze
> doczytywanie by było.
Ale nie działa. I w tym momencie jest od wersji PCtowej o wiele lepsza.> > Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek
I zapłaciłeś za niego 999zł wiem, że nie za ten. Wiemy.> No ale z tego co wyczytałem nie o fpsy chodzi tylko doczytywanie, moze uporzadkuj dysk
> i wtedy powiedz jak działa gra bo doczytywanie i cięcia się gry spowodowane jest zapewne
> i kompem i internetem gdyż włazi na serwery blizza by doczytać niektóre rzeczy... Wiec
> to nie jest wina gry tylko albo komputera albo internetu proste.
Jeżeli gra tak źle reaguje na Internet (btw. mam 60 megabitowy Internet w Krakowie, podpięty po kablu, czasem potrafię w D3 mieć urwane połączenie) albo HDD, to jest to wina gry i twórców, że nie potrafili tego sprawnie stworzyć.> A co za problem rozsiąść się w fotelu z myszą pod ręką? Nie rozumiem dla mnie to trzymanie
> pada w łapie bez możliwości oparcia ręki jest bardziej męczące.
Wut xD Siądź sobie na kanapie z klawiaturą i myszą oraz PCtem podpiętym do TV. Pograj chwilę. Potem pisz kolejne pasmo głupot :>I btw... ręce można oprzeć. Czyżby PC Gaming Master Race nie potrafił obsługiwać padów?> Pewnie te dwa których brak na padzie zastąpione są kombinacjami L triger + A albo P Bamper
> + B no wygoda jak nie wiem co, nic dziwnego że multika nie zaimplementowali bo na PVP
> to współczucie :).
Ech, ech, ruch jednym palcem jest przecież taki ciężki. Chwila, czy to nie ty czasem się chwaliłeś, jak to na PC są gry ze skomplikowanym sterowaniem, gdzie trzeba nieraz wykonywać czteroklawiszowe kombinacje (pierwszy Gothic and all)?> > Dla mnie to wygodniejsze niż machanie ręką po klawiaturze i odrywanie wzroku od
> gry...
> Ja nie odrywam, co za problem naciskać lewy z prawym na przemiennie i do tego 1234 na
> klawiaturzye? Nie rozumie naprawdę... Aż tak skomplikowane to jest?
A co jest skomplikowanego w naciśnięciu bumpera palcem, który zawsze jest w pobliżu? xD> Bardziej precyzyjne niż padem ;>
Precyzja=/=wygoda, freak_manie.> po 2 jakie kwadraciki? Chodzi ci o skille?
Nope, ekwipunek.> Od tego
> jest klawiatura lol, a co do potworów nawet nie trzeba celować w jednego wroga, wbijasz
> się i siekasz jak leci.
Polecam wykonywać ten manewr na wyższych poziomach trudności, daleko zajdziesz.> W sumie kto by chciał grać na padzie kupując H'N'S na kompa :).
Ja i całe mnóstwo ludzi. Ja wiem, że u ciebie z rączkami ciężko, ale niektórzy jednak pada obsługiwać potrafią i jest dla nich wygodniejszy od myszki i klawiatury. > Oczywiście że jest wolniejsze i co do celowania w kwadraciki patrz pkt wyżej :).
Polecam się zapoznać z wyborem ekwipunku w wersji konsolowej. > Jeszcze zapomniałem poprzednio te płacenie za grę online, ahh magia.
Przynajmniej u nas większość multiplayerowych gier nie ma takiej ilości cheaterów :> Anyway, argument nie mający nic do tematu.> Fajnie że grasz
> na jednym TV z TYMI SAMYMI osobami kiedy ja poznaje różne inne np :).
Mhm. Poznajesz ich przez Internet i nigdy ich na oczy nie zobaczysz, gdy konsolowcy przy piwku świetnie się bawią i spędzają czas razem. Wiesz, relacje międzyludzkie. Skomplikowana rzecz. A jak tak bardzo nie pasuje, to możesz grać po sieci dokładnie tak jak wszyscy PCtowcy. Ups. > Hahahahaha to są bajki urojone przez konsolowców do których nie dociera że ta gra po
> za frameratem i rozdzielczością no i wygodą gry według uznania nie różni się niczym,
> NICZYM!!
Oczywiście że niczym. Przecież w wersji PCtowej mamy sterowanie padem, uniki, tryb offline oraz split-screen. Wersja konsolowa pod tym względem jest o wiele lepsza od PCtowej. Pogódź się z tym, freak_manie.> 1. Na PC się nie tnie, póki co to widze że tylko Ty i Lordpilot gadacie zę wam tnie na
> tym forum...
Nie, wcale się nie tnie. A support Blizzarda wcale z tym nie ma roboty. Error 37 nie istnieje, wszystko jest kłamstwem złych "kąsolowców" :>> 2.Lepiej wygląda na TV? Pod jakim względem? Lepsza rozdzielczosć? Nie sądzę, tekstury
> są w 720 p, deal with it a na PC w Full HD :), PC ponad 100 fpsów gdy się wyłączy v Synca,
> konsole ledwie 50 xbox 360, PS 3 44, Szybciej sie sprzedaje itemy? A po co sprzedawać
> jak mozna rozdrobnić na materiały do craftu co idzie błyskawicznie gdzie na konsoli pewnie
> po kazdym itemie gałką by trzeba było jeździć, no do tego Rifty i tryb przygodowy którego
> konsole jeszcze nie mają :), porównanie itemów? Jeden magiczny przycisk na klawiaturze,
> dosłownie jeden i masz porównanie :). To NIE JEST LEPSZA WERSJA D3, TO JEST TA SAMA DEAL
> WITH IT!
Nie jest. Gameplay'owo jest o wiele lepsza. Sam split-screen robi swoje. A brak wymogu online tylko pogrąża Blizzarda, który twierdził, że jest to niewykonalne.

Odpowiedz
G Arcling

> Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą
> i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.
To bardzo dziwne, bo niczego takiego nie doświadczyłem. Po dodatku gra działa o wiele lepiej. Kulawe sterowanie? Niby w jakim stopniu? Rozgrywka jest bardzo szybka i dynamiczna, a domyślne bindy można zmienić, jak komu wygodniej.

Odpowiedz
G Eternal101

No ale znajdą się ludzie taki henrar np na którego posty bzdurne nie chce mi się już odpisywać gdzie wynajduję argumenty sobie mijające się z prawdą, i będą twierdzić jaka super ona nie jest a PC'towa jaka nie jest zła... Henrar Szczerze nie chce mi się powtarzać tego samego kolejnej osobie i szkoda mi klawiatury dlatego daruję sobie odpisanie tobie... I nie, nie wycofuje sie, wiec nie faworyzuj tak siebie.

Odpowiedz
G Henrar

> Henrar Szczerze nie chce mi się powtarzać tego samego kolejnej osobie i szkoda
> mi klawiatury dlatego daruję sobie odpisanie tobie... I nie, nie wycofuje sie, wiec nie
> faworyzuj tak siebie.
Ojoj. Ojojoj. Jak mi przykro, że znowu nie masz argumentów, freak_manie :>

Odpowiedz
G Eternal101

> Ojoj. Ojojoj. Jak mi przykro, że znowu nie masz argumentów, freak_manie :>
Ojoj podałem argumenty, ojojojoj nie będę się powtarzał a jak ich nie rozumiesz twój problem nie mój :). Co do tego ostatniego napisałem ci już w tylu tematach a ty nadal swoje... Bawić mnie to zaczyna :), ehh gdyby sądy działały tak jak Ty to chyba w tym kraju poszedłby do więzienia każdy obywatel xD. http://prawo.money.pl/kodeks/cywilny/dzial-i-osoby-fizyczne/rozdzial-i-zdolnosc-prawna-i-zdolnosc-do-czynnosci-prawnych/art-24 <<< radzę przeczytać i przemyśleć... Nie masz dowodów, nie masz nic po za jakims typem znalezionym w necie. EoT.

Odpowiedz
G Lordpilot

> Baje! https://www.youtube.com/watch?v=PzV6uz7CX2w faktycznie pro 60 fpsów xD
Sporadyczne spadki do 50 klatek (na xboxie) i 40 (na PS3), czyli on miał rację, a Ty (nie pierwszy raz) walisz bullshit. Załaczam tekst z serwisu, z którego pochodzi linkowany filmik:"Niedostatki wizualne uwydatnia już pierwsza bitwa, którą rozegramy za bramami Nowego Tristram. Nawet bez synchronizacji pionowej (ang. v-sync), gdy na obrzeżach miasta pojawiają się hordy przeciwników, wersja na PS3 spada do poziomu 40 klatek na sekundę, a nasz barbarzyńca zaczyna poruszać się w dziwny, rwany sposób. X360 radzi sobie tutaj lepiej - przy identycznym screen tearingu spadek animacji zatrzymuje się na poziomie 50 klatek na sekundę.Na szczęście to odosobniony przypadek, z którym mamy do czynienia wyłącznie w prologu i przy co bardziej wybuchowych potyczkach z bossami, choćby z Królem Szkieletów. Co prawda, w lokacjach na powierzchni - np. w Starych Ruinach i na Cmentarzu Porzuconych - na obu platformach zdarzają się okazjonalne spadki animacji, to jednak przez większość czasu spędzonego w lochach gra utrzymuje stałe 60 klatek przy zerowym tearingu"Źródło to polskie tłumaczenie porównania Digital Foundry. Całość znajdziesz na Eurogamerze (polskiej edycji). Zanim zaczniesz znowu prawić te swoje farmazony i się wykłócać jak debil, to zapoznaj się z pojęciami, które Ci wyboldowałem: ODOSOBNIONY PRZYPADEK oraz PRZEZ WIĘKSZOŚĆ CZASU. Sprawdź też co znaczy termin OKAZJONALNE (spadki animacji).Dopóki tego nie zrobisz, to nie odpisuj, bo nie zamierzam dyskutować z kimś do kogo nie docierają fakty. > > Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek Super. A zmierzone czym :) ?>
> A co za problem rozsiąść się w fotelu z myszą pod ręką?Jaja sobie robisz ? I ma nią wymachiwać w powietrzu ? > Hahahahaha to są bajki urojone przez konsolowców do których nie dociera że ta gra po > za frameratem i rozdzielczością no i wygodą gry według uznania nie różni się niczym,
> NICZYM!!

^^ Wersje konsolowe mają lokalnego coopa, więc znowu sadzisz farmazony. W wersji PC takowego brak. Dla mnie jest to minus, choć "można z nim żyć". Komuś innemu może to nie pasować, bo w dupie ma np. granie z randomami w sieci, a woli popykać z kumplami "łokieć w łokieć". Wówczas wybiera wersję konsolową, a tą z PC omija szerokim łukiem. Anyway, pisanie że nie óżnią się niczym jest bullshitem, jak to u Ciebie bywa.> 1. Na PC się nie tnie, póki co to widze że tylko Ty i Lordpilot gadacie zę wam tnie na > tym forum...
^^ Gra mi się nie tnie, potrafi jednak czasem złapać laga, kiedy serwery Blizza mają słabszy dzień. > 2.Lepiej wygląda na TV? Pod jakim względem? Lepsza rozdzielczosć? Nie sądzę, tekstury > są w 720 p, deal with it a na PC w Full HD :)
^^ Tekstur HD nie ma ani na konsolach, ani na PC, wysoce prawdopodobne, że nie będzie ich także w wersji PS4/XBOX One. Ich brak w wersji PC Blizz tłumaczył chęcią obniżenia wymagań sprzętowych (co się udało - są niskie). Drugą sprawą (o czym ównież mówił gość z Blizza) - gra ma rzut izometryczny, postacie są małe, implementacja tekstur HD to w takim wypadku byłby przerost formy nad treścią., PC ponad 100 fpsów gdy się wyłączy v Synca, Super, ale lepiej go włacz, bo inaczej będziesz miał kosmiczny tearing.> konsole ledwie 50 xbox 360, PS 3 44,^^ Kolejne Twoje kłamstwo. Sprostowałem je już powyżej odpowiednim cytatem. Nie dziękuj :)>
> LordPilot tak? To bez ah (bo na początku mało kogo było stać by kupić sobie itemy) > pokonaj moba co ma niewrażliwości milaird, plus łancuchy, sople lodu wybuchające (nie
> pamiętam jak się ta umiejętnośc nazywała) i jeszcze coś, prosta? Może teraz, teraz to
> gra dla casuali co mają zaprogramowane "LPM.PPM" :). I nikomu nie wciskam ciemnoty widać
> nie grałeś w ta wersję z 2012 roku, skoro podważasz to co piszę. Potem jak zaczęto nałogowo
> kupować z AH to D3 stał sie łatwy (dobrze że już nie ma AH).
>Brak argumentów, więc tradycyjnie wyskakujesz znowu z moim "ulubionym" bullshitem "widać nie grałeś w tą wersję". Oczywiście, że grałem :). Bardzo dobrze pamiętam tą casualową grę, w którą TRZEBA BYŁO grać na poziomie NORMAL, który raczej przypominał VERY EASY. Pamiętam tez grę, w której nawet punktów do statystyk nie można było dodawać, tylko robił to za nas automat. To się oczywiście nie zmieniło, bo to była i jest gra na rynek masowy, w którą może i powinien grać każdy. No, ale przynajmniej przy poziomach mistrzowskim sam mogę zadecydować na co przeznaczyć punkty.A żebyś już nie wyskakiwał z tym kompromitującym (Ciebie nie mnie) tekstem, że "pewnie nie grałeś" to podaję mój nick na bnecie: lordpilot#2935^^ Myślę, że teraz jakoś ogarniesz i choćby po osiągnięciach (mają datę kiedy wpadły) zobaczysz, że grałem od premiery. Miło by było gdybyś też podał swój nick, chyba nie masz się czego wstydzić :) ? >
> Co do GTA IV, hmm a co mnie multi interesuje ?^^ A co mnie interesuje, że Ciebie nie interesuje ? Co to za argument w ogóle ? Na konsolach multi żyje, na PC to trup. Napisze po Twojemu - "deal with it". Albo w ogóle w tą grę gra, na PC ja urozmaicają mody > i ludzie wracają do niej...
^^ No świetnie, ale na konsolach też wracają ? Po raz kolejny - co to za argument ? Mody - fajnie, mnie nie interesują (ale Twoim wzorem nie napisze - "mody mnie nie interesują, więc to nie argument"), ale to na pewno na plus wersji PC. Jeden z niewielu, dla mnie nie niweluje minusów :)Ogółem to ode mnie tyle, bo mam wrażenie, że gadam do ściany. Sorry, ale mój roczny synek, choć bardzo mało jeszcze mówi, to jest bardziej kumaty od Ciebie. I przede wszystkim - rozumie co się do niego mówi. Także ja już kończę, nie mam sił "kopać się z koniem".

Odpowiedz
G hydzior

> Zmienić kompa bo chcę zagrać w diablo... Chyba nie... To nie jest rozwiązanie bo poza
> graniem do wszystkiego mój PC mi wystarcza. Poza tym to na i5 i 6850GTX powinna taka
> gra dobrze działać. A tymczasem na X360 działa o niebo lepiej.
>
> Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze... Nie muszę
> ruszać całą ręką i nadgarstkiem który i tak nadwyrężam w pracy. Jest po prostu lepsze
> pod każdym względem. No i mogę sobie wygodnie grać gdziekolwiek bym nie chciał usiąść.

No to nie grałeś chyba powyżej poziomu normal jeśli uważasz, że konsolowe sterowanie jest szybsze i wygodniejsze ;].
Jeśli nowe wersje konsolowe nadal nie będą połączone z bnetem to znów w trybie multi będzie hackfest.
Może wersja pecetowa ma ten minusik, że wszystko jest liczone po stronie serwera ale z drugiej strony jest z kim grać i wiesz, że nie cheatuje.

Odpowiedz
Cygi

Ale co ty mi serwujesz te wypowiedzi?Nie są mi do niczego potrzebne - dałem ci tylko do zrozumienia kilka rzeczy, które jeszcze raz powtórzę:- Miał na myśli siebie, pisał w swoim imieniu, nie wszystkich - tak, w swoim imieniu. Czy ty naprawdę chcesz, żeby za każdym razem wszyscy na końcu każdego postu dawali klauzulę, że to jest jego opinia, a nie ogólna?!- Wg ciebie, ale nie wg jego i mnie. Lubimy tak grać, a ty nie masz prawa narzucać nam stylu gry - czy to zrozumiałe? nie masz-żadnego-prawa.- Pamiętaj, zabijanie tej gry możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie... - celowo skorzystałem z twojej wypowiedzi, żebyś zrozumiał, że dajesz takie porównania tylko wtedy, gdy ci to jest wygodne.Także zapamiętaj powyższe i cytując ciebie - deal with it.> Hahahahaha to są bajki urojone przez konsolowców do których nie dociera że ta gra po za
> frameratem i rozdzielczością no i wygodą gry według uznania nie różni się niczym, NICZYM!!
Wymieniłeś trzy różnice, by potem, w tym samym zdaniu, stwierdzić, że się nie różni niczym.Zdajesz sobie sprawę, że zaprzeczyłeś samego siebie?

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?