Informacje

Premiera Full Bore - platformówki z przygodami dzika w roli głównej

0

Dzika, który rył sobie spokojnie na swojej polanie, ale pewnego dnia wszystko się zepsuło, bo trafił na inną planetę, gdzie jego zadaniem jest rycie w kopalni.

Premiera Full Bore - platformówki z przygodami dzika w roli głównej - obrazek 1

Owa kopalnia to tak właściwie otwarty świat, składający się z około 100 różnych lokacji, a wśród nich znajdziecie wiele sekretów. Po planszy można poruszać się w nieskrępowany sposób, a wraz z rosnącą wiedzą o tym, jak zachowują się napotykane na naszej drodze "bloczki" otrzymamy dostęp do coraz to niedostępnych wcześniej miejsc. Bo głównie na tym polega ta gra - jest to logiczna gra zręcznościowa, w której kombinujemy jak rozwiązać napotkane zagadki z przesuwaniem klocków. Co ważne, twórcy oddali w ręce graczy możliwość cofania czasu oraz dwójkę bohaterów do wyboru. Całość podlano oldschoolowym stylem graficznym, niezłym soundtrackiem i toną humoru. Oto, co z tego wyszło.

Full Bore zakupić możecie poprzez Steam. Jeżeli zdecydujecie się uczynić to teraz - skorzystacie z 10-procentowej zniżki i zapłacicie jedynie 12,59 euro. Obsługiwane platformy to Windows oraz Linux.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?