MouseCraft, The Swapper i Titan Attacks – znamy daty premiery

Adam Berlik
2014/04/30 10:20

Wiemy już, kiedy MouseCraft, The Swapper i Titan Attacks, czyli trzy gry niezależne będą dostępne w sprzedaży. To jednak nie wszystkie dobre wiadomości na ich temat.

MouseCraft, The Swapper i Titan Attacks – znamy daty premiery

Niebawem dojdzie do debiutu MouseCraft, The Swapper i Titan Attacks, które będą dostępne na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita z funkcją cross-buy. Oznacza to, że kupując jedną wersję, pozostałe otrzymacie gratis.

Nas najbardziej interesuje data premiery MouseCrafta, czyli polskiej gry niezależnej tworzonej przez Crunching Koalas, będącej połączeniem kultowego Tetrisa z serią Lemmings. Gra ukaże się 9 lipca w Europie, a dzień wcześniej pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Zagramy na PC (Steam), PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.

GramTV przedstawia:

Nieco wcześniej, bo 25 czerwca w Europie i 24 czerwca w Stanach Zjednoczonych na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PlayStation Vita pojawi się The Swapper. Będzie to platformówka 2,5D osadzona w świecie science-fiction, której akcja toczyć ma się na opuszczonej stacji kosmicznej. Spróbujemy zbadać to miejsce, by poznać jego przeszłość.

Natomiast już za za kilka dni, bo 7 maja (Europa) i 6 maja (Stany Zjednoczone) do sprzedaży trafi Titan Attack, który ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Mamy tu do czynienia ze zręcznościową strzelanką inspirowaną takimi tytułami, jak Space Invaders i Galaga, oferującą sporo nowoczesnych rozwiązań.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!