Informacje

The Amazing Spider-Man 2 nie dotrze na Xboksa One?

5

[Zaktualizowano]Podejrzane zniknięcie wersji The Amazing Spider-Man 2 na Xboksa One z oficjalnej strony gry to nie jedyna poszlaka wskazująca na to, że gra może nie dotrzeć na nową konsolę Microsoftu.

The Amazing Spider-Man 2 nie dotrze na Xboksa One? - obrazek 1

29 kwietnia za oceanem i 2 maja w Europie miało dojść do premiery The Amazing Spider-Man 2 na PC, PS3, PS4, Wii U, 3DS-ie, Xboksie 360 i Xboksie One . O ile debiut na pierwszych sześciu platformach w podanym terminie wydaje się być niezagrożony, to tego samego nie można powiedzieć o ostatniej wersji. Pudełko z logo Xboksa One nie figuruje już na oficjalnej stronie produkcji studia Beenox.

Już przedwczoraj serwis gamershonesttruth.com podawał natomiast, że otrzymał informację od źródła bliskiego wydawcy The Amazing Spider-Man 2, Activision, o przesunięciu na czas nieokreślony premiery gry na Xboksie One. Kolejną poszlaką jest skasowanie zamówienia pre-order na tę właśnie wersję w brytyjskim sklepie EB Games. Amazon na swojej stronie usunął tymczasem termin wydania gry na nowej konsoli Microsoftu (w przypadku pozostałych platform nadal figuruje data 2 maja).

[Aktualizacja]

Activision potwierdziło powyższe doniesienia. - Chcemy poinformować, że rewidujemy nasze plany związane z premierą The Amazing Spider-Man 2 na Xboksie One. Kiedy i czy gra zostanie wypuszczona na tej konsoli, zostanie określone w przyszłości - przekazał serwisowi MCV przedstawiciel wydawcy gry.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Phobos_s

EB Games nie jest brytyjską siecią sklepów tylko amerykańską. Jest po sieć partnerska GamesStopu.

Odpowiedz
G DrakeBurn

A niech to... a właśnie miałem kupić ją na mojego Xboxa One... lol...

Odpowiedz
Nitro2050

> A niech to... a właśnie miałem kupić ją na mojego Xboxa One... lol...

Kup grę na PC lub PS3-4

Odpowiedz
UnEsCo

Odpowiedź na tytuł artykułu: "O nie! I co my teraz zrobimy?"

Odpowiedz
ZnaQ

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem i wyszłaby na XONE nigdy bym nie usłyszał o tej grze i żył w błogiej nieświadomości że taka 'perełka' mi uciekła

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?