Aktualizacje do Titanfalla mają być częstsze, a komunikacja z fanami - lepsza

Małgorzata Trzyna
2014/04/16 14:00
1
0

Respawn Entertainment zapowiedziało częstsze aktualizacje Titanfalla i obiecało informować fanów o swoich planach na swoim blogu.

Aktualizacje do Titanfalla mają być częstsze, a komunikacja z fanami - lepsza

Reżyser gry, Steve Fukuda, przyznał, że studio jest względnie nowe, jeśli chodzi o wspieranie gry po jej wydaniu, ale chce robić to jak najlepiej. Aktualnie zamierza skupić się na aktualizacjach i lepszej komunikacji ze społecznością graczy, która powinna być informowana o planach twórców.

GramTV przedstawia:

Aktualizacje Titanfalla nie związane z nową zawartością dzielą się na trzy kategorie: drobne poprawki, takie jak balans, zmiany w systemie wyszukiwania meczy czy usuwanie błędów, rozmaite udogodnienia, jak np. kolor zespołu oraz duże aktualizacje zawierające sporo nowości, nad którymi trzeba dłużej popracować, np. beta prywatnych rozgrywek.

Respawn pracuje aktualnie nad DLC Expedition, zawierającym trzy nowe mapy. W drodze są także nowe tryby – jednym z nich jest Last Titan Standing, w którym rywalizują ze sobą dwa 2-osobowe zespoły. Wszystkie DLC poza mapami mają być darmowe.

Komentarze
1
MBi
Gramowicz
16/04/2014 18:24

Nie wiem jak można polepszyć komunikację z fanami... każdy będzie pytany o opinie osobiście peer to peer ??? :D