Tech

Xbox ma nowego szefa, który zapowiada nowy, niesamowity rozdział dla Xbox One

Paweł Pochowski, 31.03.2014 20:20 7

Został nim Phil Spencer.

Microsoft poinformował dziś rano o tym, że Phil Spencer został mianowany nowym szefem dywizji Xbox. - Nasza społeczność jest zawsze w sercu tego, co robimy w Xbox. Czy jest to akurat spotkanie z tysiącami fanów podczas debiutu Xbox One, rozmowy z branżowcami na różnych imprezach czy czytanie uwag od graczy na Twitterze czy Xbox Live, cały czas aktywnie słucham i jestem zmotywowany, by robić to, co właściwe dla fanów, którzy poświęcili swoje pieniądze i czas produktowi, który stworzyliśmy. Jesteście najważniejszą częścią sukcesu Xboksa i zarazem krytycznym głosem w naszej dalszej podróży. Podtrzymujmy nasz dialog - apeluje do fanów Phil w wiadomości opublikowanej na łamach serwisu Xbox Wire.

- Rozwój społeczności Xboksa, która liczy już sobie 80 milionów graczy na całym świecie, jest postawiony na fundamentach ekskluzywnych, nowych i oryginalnych IP, a także dostępie do najpopularniejszych gier wieloplatformowych. Gry i gracze zawsze będą w centrum Xboksa, a także centrum mojej pracy. Granie będzie w centrum naszego zainteresowania, gdy będziemy podążać naprzód wraz z Xboksem - napisał Phil dodając, że więcej informacji poznamy już za dwa miesiące.

- Znacznie więcej usłyszycie podczas E3, ale jesteśmy teraz na początku niesamowitego rozdziału dla Xboksa i już nie mogę doczekać się dni oraz lat, które są przed nami. Będzie to naprawdę niezła zabawa - napisał P. Spencer. Jego współpracownikami dalej będą Yusuf Mehdi (strategia i marketing), Mike Angiulo (sprzęt i peryferia) oraz George Peckham (umowy z zewnętrznymi studiami). Co z tego wszystkiego wyniknie? Dowiemy się podczas E3.

najnowsze