Istnienie Metro: Redux potwierdzone przez Deep Silver

Robert Sawicki
2014/03/31 21:08
9
0

Czujna Gosia opublikowała nieco wcześniej plotkę o przeniesieniu Metro w świat konsol nowej generacji. Teraz już wiemy, że plotka jest jak najbardziej prawdziwa.

Istnienie Metro: Redux potwierdzone przez Deep Silver

Informację potwierdził wydawca gry, Deep Silver, w oświadczeniu przesłanym redakcji VG247. Jak twierdzi przedstawiciel firmy, zamiast odpowiadać nudnym "bez komentarza", wydawca zdecydował się na potwierdzenie informacji.

GramTV przedstawia:

Póki co, gra nie ma ani ostatecznej okładki (widocznej w wiadomości pisanej przez naszą redakcyjną Gosię), ani oficjalnego, rozbudowanego oświadczenia - wszystko to ma pojawić się już wkrótce. Jednocześnie Deep Silver podkreśla, że wszelkie materiały, które wyciekły, nie są już pierwszej młodości, stąd zaleca się wstrzymanie się z wszelkimi osądami.

Nie wiadomo jeszcze, czy dostaniemy zbiorcze wydanie obu odsłon serii, czy zupełnie nową grę, choć wiele wskazuje właśnie na tę pierwszą opcję.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
01/04/2014 12:47

> Słowo "redux" raczej wskazuje na port/zbiorcze wydanie aniżeli nową część.Z poprzedniego newsa wynikało że to ma być coś na podobe definitive Tomb Raidera niżeli nową grę ;>.

Usunięty
Usunięty
01/04/2014 10:31

> Fajnie, zbiorcze wydanie na PS4 i Xbox One, ale... na PC? Oni na prawdę liczą, że ktoś> zapłaci ponownie za to samo po zapewne lekkim liftingu graficznym?Ja. Zabronisz mi? :D

Usunięty
Usunięty
01/04/2014 09:37

> Fajnie, zbiorcze wydanie na PS4 i Xbox One, ale... na PC? Oni na prawdę liczą, że ktoś> zapłaci ponownie za to samo po zapewne lekkim liftingu graficznym?Jeżeli to faktycznie wyjdzie na PC to można to brać pod uwagę jedynie gdy ktoś nie ma jeszcze żadnej z części i czai się od razu na zbiorczy pakiet z dodatkami. Inaczej nie widzę sensu w wydawaniu takiej edycji kompletnej na PC.
Trwa Wczytywanie