Informacje

Guild Wars 2: WXP, przedmioty legendarne i ascended będą powiązane z kontem, nie z postacią

0 Małgorzata Trzyna

Z innych dobrych wieści: już wkrótce nie trzeba będzie płacić za naprawę zbroi.

Guild Wars 2: WXP, przedmioty legendarne i ascended będą powiązane z kontem, nie z postacią - obrazek 1
Guild Wars 2

15 kwietnia zostanie wprowadzona duża aktualizacja do Guild Wars 2, zawierająca sporo usprawnień. Dziś mamy garść kolejnych informacji:

  • Doświadczenie zdobywane na World vs World będzie zdobywane na konto. By zsumować doświadczenie zebrane przez wszystkie postacie na WvW, należy się zalogować na każdą z nich, na dowolnej mapie – także PvE. Wydane punkty umiejętności zostaną zresetowane, więc będziecie mogli ponownie wybrać specjalizacje swoich postaci.
  • Przedmioty legendarne i ascended będą powiązane z kontem – założenie ich na jednego bohatera nie zamieni je na "soulbound". W ten sposób będzie można przekazywać np. Twilight między wojownikiem a rangerem, albo korzystać z tego samego zestawu szat ascended, przekazując je między elementalistą a mesmerem. Broń legendarną nadal będzie można sprzedać, jeśli nie powiążecie jej z kontem.
  • Już wkrótce znikną opłaty za naprawę zbroi, więc nie stracicie fortuny, jeśli nie macie doświadczenia w walce. Jest też druga strona medalu: w skrzynkach i sakwach wypadających z czempionów będzie znajdowało się mniej monet.
  • Łącząc coś w Mystic Forge będziecie otrzymywać bardziej zróżnicowane przedmioty. Niestety, szanse na prekursor nie zostaną zwiększone.
  • Statystyki (traits) będzie można zmieniać w dowolnym miejscu - bez konieczności odwiedzania trenera, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. W ten sposób łatwiej będzie eksperymentować z nowymi buildami.
  • Przywódcy gildii będą mogli zobaczyć datę ostatniego zalogowania członków gildii.
  • W systemie wyszukiwania grup (LFG) zostaną wprowadzone filtry ułatwiające znalezienie grupy na WvW. Będzie można również od razu wybrać mapę WvW.
  • Na wielojęzycznych serwerach pojawi się możliwość określenia języka, jakim posługuje się grupa, by łatwiej było znaleźć graczy mogących porozumiewać się między sobą.
  • Zostaną wprowadzone pewne zmiany mające na celu zmniejszenie liczby przypadków griefowania członków gildii.
Najnowsze
Lubisz nas?