KickBeat i CastleStorm zmierzają na konsole nowej generacji, Pinball FX2 trafi na Xboksa One

Małgorzata Trzyna
2014/03/18 15:33
1
0

Zen Studios zapowiedziało, że już w tym roku na Xboksie One i PS4 ukażą się ulepszone wersje KickBeat i Castle Storm. Na Xboksa One trafi także Pinball FX2.

KickBeat to produkcja łącząca cechy bijatyki z grą muzyczną, w której wcielamy się w adepta wschodnich sztuk walki, pokonującego przeciwników w rytm muzyki. Gra, wydana w ubiegłym roku na PS3 i PS Vita, doczeka się odświeżonej wersji – KickBeat: Special Edition. Gracze mogą liczyć na dodatkowe utwory i funkcje oraz możliwość analizowania utworów muzycznych, dzięki której stworzą własne, grywalne poziomy korzystając z kawałków dostępnych w swych bibliotekach.

CastleStorm to z kolei gra strategiczna typu tower defense, w której naszym zadaniem jest zbudowanie zamku i bronienie go przed atakami. Gra w odświeżonej wersji będzie nosić tytuł CastleStorm: Definitive Edition i - prócz oryginalnej kampanii i dodatków - zaoferuje graczom nowe bitwy, tryby i zaklęcia.

GramTV przedstawia:

Z kolei Pinball FX2 w wersji na Xboksa One będzie zawierał rozmaite stoły oparte na licencjach Marvela, Star Wars czy Plants vs Zombies. Nie zabraknie też nowych maszyn, inspirowanych „jeszcze nie ogłoszonymi markami”.

Pinball FX2, CastleStorm: Definitive Edition i KickBeat: Special Edition ukażą się na Xboksie One w nadchodzących miesiącach, zaś CastleStorm: Definitive Edition i KickBeat: Special Edition na PlayStation 4 zostanie wydane wiosną.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
18/03/2014 16:34

a wiadomo w jakich cenach te gry bedą na xbox one ?