Nadchodzą dwie nowe misje do RuneScape

Patryk Purczyński
2014/03/12 11:11
1
0

Jeszcze w tym miesiącu RuneScape doczeka się dwóch nowych misji z cyklu Grandmaster. Znamy szczegóły dotyczące pierwszej z nich.

Nadchodzą dwie nowe misje do RuneScape

One of a Kind to pierwsza z dwóch misji z cyklu Grandmaster, którymi Jagex zasili w marcu swoją masówkę RuneScape. Gracze wyruszą w niej na poszukiwanie Hannibusa – ostatniego z legendarnych jeźdźców smoków. Z pomocą pana Mordaut przemierzą Gielinor, szukając wskazówek, które pomogłyby im poznać tajemnicę jeźdźcy smoków. Przy okazji uda im się odnaleźć zaginioną bibliotekę Roberta Mocnego, a ich decyzje wpłyną na losy zagrożonego wyginięciem plemienia.

Ukończenie misji, jak zapewnia Jagex, zostanie sowicie wynagrodzone, a gracze otrzymają dodatkowo dostęp do nowego gatunku smoków. Smoki niebiańskie, które zrzucają zbroję dla jeźdźców oraz cenne surowce do ewokacji powróciły do RuneScape po niedawnym głosowaniu z cyklu Power to the Players.

GramTV przedstawia:

Poniżej przedstawiamy materiał wideo przybliżający kulisy powstania One of a Kind.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
12/03/2014 14:03

Uno news z RS''a? Rozumiem że nie macie o czym pisać i co tydzień będziecie dawać informacje o każdym update''cie ...Dos nie tłumaczcie nazw własnych, bo brzmi to tragicznie, komicznie i bardzo nie profesjonalnie.Dziękuje, pozdrawiam.