Age of Mythology: Extended Edition zawita na Steamie

Robert Sawicki
2014/03/02 10:27
9
0

I jak widać, gustowne spóźnienie jest dzisiaj jak najbardziej w modzie.

GramTV przedstawia:


Watch live video from Age of Empires on TwitchTV

Na koniec streamu od Microsoft Studios, który możecie znaleźć powyżej, pojawiła się dosyć ciekawa plansza (i mnóstwo śmierci przygrywającej w tle) z tytułem Age of Mythology: Extended Edition i logiem platformy Steam. Poza tym twórcy nie powiedzieli na ten temat gry absolutnie nic, stąd ta skromna zapowiedź musi nam w tej chwili wystarczyć.

Age of Mythology: Extended Edition zawita na Steamie

Oryginalne Age of Mythology wyszło w 2002 roku z rąk nieistniejącego już Ensemble Studios, znane chyba najbardziej z serii Age of Empires. Jak sama nazwa wskazuje, strategia była trzymana w podobnych klimatach, tyle że wzbogaconych o bogów i ich supermoce.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
08/04/2014 12:10

Na dzień dzisiejszy (8.04.2014)można złożyć preorder tej gry , ale serio?! 22,39 Euro!!!??? (z promocją 20%) [27,99 Euro - bez promocji]. Moim zdaniem totalny rip-off z pieniędzy graczy. Posiadam zwykłą pudełkową wersję (Kolekcja Ekstra Klasyki) Złotej Edycji (którą kupiłem w 2010 za 24,90 ZŁ!!) i jeszcze do dzisiaj od czasu do czasu instaluje sobie i pogrywam w nią. Poza dodatkowymi ''bajerkami'' graficznymi w postaci oświetlenia, anty-aliasing i inne rzeczy ale to nawet to nie jest wersja HD. Faktycznie dodatki typu Steam workshop, karty czy osiągnięcia to dobry* pomysł ale poza tym niczym się wg mnie nie różni od pudełkowej wersji. Kampanię "Golden Gift" - można ją pobrać ZA DARMO z oficjalnej strony Microsoftu. Jeszcze jedna rzecz - nie wiem czy nawet w Steam jest wersja polska językowa , lol...Moim zdaniem jeżeli ktoś naprawdę chce kupić AoM i nie chce wydać ok 90zł (1E ~=~ 4zł) polecam zakupienia zwykłej pudełkowej Złotej Edycji z Kolekcji Klasyki i tyle!

Usunięty
Usunięty
02/03/2014 20:58

Gdyby jeszcze rozbudowano grę o nowe elementy.. mmm

Usunięty
Usunięty
02/03/2014 18:39

W sumie nie wiem dlaczego ta odsłona nie cieszyła się takim uznaniem jak reszta AoE. Mechanika pozornie ta sama, lecz dzięki elementom "mitologicznym" rozbudowana o szereg ciekawych rozwiązań, typu bonusy otrzymywane od bóstw, specjalne jednostki w postaci mitycznych stworzeń i wiele innych. Bardzo mi się gra podobała i jeśli news okaże się prawdziwy, to z pewnością sobie odświeżę wersję steamową, gdy już się pojawił - na pewno z większą chęcią, niż AoE2 HD.
Trwa Wczytywanie