Dogs of War Online wchodzi w fazę otwartej bety

Małgorzata Trzyna
2014/02/06 15:45
6
0

Cyanide zakończyło zamkniętą betę strategicznej gry free-to-play Dogs of War Online – od teraz wszyscy chętni mogą wziąć udział w testach.

Akcja Dogs of War Online toczy się w Aarklash, świecie, w którym toczy się wojna między siłami Światła, Mroku i Przeznaczenia. Gracze wybierają jednostki, z których tworzą hierarchiczną grupę najemników. Jednostki dzielą się na ponad 24 rodzaje i różnią się między sobą umiejętnościami i statystykami. Utworzony oddział można wysłać na misję lub zmierzyć się z innymi graczami w taktycznej, turowej walce. Każde wydarzenie pozwala na zdobywanie punktów, które mistrzowie gildii mogą wykorzystać na ulepszanie jednostek, ale branie udziału w bitwach wiąże się także z pewnym ryzykiem.

GramTV przedstawia:

Dogs of War Online oferuje kilka trybów gry, w tym klasyczny Team Deathmatch oraz Kill the commander. Zainteresowanych zapraszamy na Steam, skąd można pobrać klienta gry.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
06/02/2014 22:27

gra po uruchomieniu wczytuje sie bez konca, nie wiem czy to problem serverow czy cos jest nie tak ?

Usunięty
Usunięty
06/02/2014 22:27

gra po uruchomieniu wczytuje sie bez konca, nie wiem czy to problem serverow czy cos jest nie tak ?

Usunięty
Usunięty
06/02/2014 20:35

Gra sama w sobie całkiem, całkiem. Gdyby nie problemy techniczne. Żabojady tradycyjnie przeceniły swoje umiejętności (optymalizacji kodu sieciowego)/wydajność serwerów. Wczoraj wieczorem grać się nie dało. Laaaaaagfest na całego.Odbija mi się poczatkami BloodBowla (też od Cyanide) czy działalnością GOA przy Warhammerze...
Trwa Wczytywanie