Informacje

Poznaj łotrzyka z Age of Wonders 3

1 Małgorzata Trzyna

Triumph Studios udostępniło nowy zwiastun Age of Wonders 3, przedstawiający klasę łotrzyka – mistrza skradania, manipulacji i złodziejstwa.

Łotrzyk w Age of Wonders 3 może korzystać z zauroczenia, trucizn, zabójstw i cieni, potrafi także manipulować swymi rywalami. Szczególnie powinni się go bać obywatele, którzy sprawiają kłopoty – może zdarzyć się, że znikną w środku nocy w tajemniczych okolicznościach, nie wydawszy nawet najmniejszego dźwięku. Łotrzyk to dwulicowa postać: publicznie zakłada maskę, choć tak naprawdę snuje własne, mroczne plany i czeka na odpowiedni moment, w którym mógłby uderzyć.

Łotrzyk może specjalizować się w różnych dziedzinach. Przykładowo, Scoundrel walczy nieczysto i potrafi wspinać się na fortyfikacje, Succubus potrafi przeciągnąć na swoją stronę wrogie jednostki, a Shadow Stalker to potwór z ciemności, odporny na obrażenia fizyczne.

Wśród umiejętności łotrzyka są: możliwość wzbudzenia panicznego strachu na polu bitwy, przywoływanie deszczu zatrutych ostrzy, które przebijają się przez pancerz czy ograniczanie pola widzenia wrogów.

Age of Wonders 3 ukaże się w marcu 2014 na PC i Makach.

Najnowsze
Lubisz nas?