Sony nie zamierza się chełpić wczesnym prowadzeniem PS4

Patryk Purczyński
2014/01/09 11:13

Sony sprzedało ponad milion egzemplarzy więcej swojej nowej konsoli niż Microsoft. John Koller nie widzi w tym jednak niczego nadzwyczajnego.

Sony nie zamierza się chełpić wczesnym prowadzeniem PS4

- To naprawdę nic szczególnego - tak na pytanie o wypracowaną przez PlayStation 4 przewagę nad Xboksem One odpowiada John Koller, wiceprezes ds. marketingu PlayStation. - Skupiamy się na sobie. 4,2 miliona sprzedanych egzemplarzy to dla nas ważna liczba, ponieważ przybliża nas do osiągnięcia wyznaczonego celu - wyjaśnia. Sony do końca marca chce sprzedać ponad pięć milionów sztuk swojej nowej konsoli.

Koller wspomina o tym bardziej ogólnikowo. - Chcemy, by liczba właścicieli PS4 była jak największa. To pozwoli nam zachęcić wydawców i developerów do dalszego tworzenia świetnych gier przeznaczonych na naszą konsolę. Oczywiście, wszyscy patrzą na konkurencję, ale nam zależy przede wszystkim na ciągłym wzroście. Sądzę, że są ku temu wszelkie przesłanki, ponieważ dysponujemy znakomitym produktem - dodaje.

GramTV przedstawia:

Rywal PlayStation 4, Xbox One, do końca 2013 roku znalazł trzy miliony nabywców.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
20/01/2014 14:43
Dnia 20.01.2014 o 13:24, wolverine napisał:

> Ale to nadal nie zmienia faktu że 3mln xboxa one tylko w 16 krajach przy konsoli Sony > to jest bardzo dużo i Sony ma się czego obawiać. Obawiać ? W wielu krajach popyt przewyższa podaż, więc powinni się cieszyć :) Jeżeli w dniu premiery xboxa w zapomnianych przez MS krajach zrobią dorbą promocję to przy cenach tego pierwszego mogą zwiększyć przewagę. A będą już pewnie nowe gry na PS4...

Zobaczymy ale i tak biorąc pod uwagę hate na X-One to 3mln sprzedanych nie we wszystkich krajach tylko tych 16 do 4mln Sony to nie jest tak mało dla Microsoftu. A to że popyta przewyższa podaż, hmm na xboxa One też jest popyt więc przewaga Sony może się zmienić na przewagę Microsoftu jak w kalejdoskopie ;).

wolverine
Gramowicz
20/01/2014 13:24
Dnia 09.01.2014 o 20:48, Eternal101 napisał:

Ale to nadal nie zmienia faktu że 3mln xboxa one tylko w 16 krajach przy konsoli Sony to jest bardzo dużo i Sony ma się czego obawiać.

Obawiać ? W wielu krajach popyt przewyższa podaż, więc powinni się cieszyć :)Jeżeli w dniu premiery xboxa w zapomnianych przez MS krajach zrobią dorbą promocję to przy cenach tego pierwszego mogą zwiększyć przewagę. A będą już pewnie nowe gry na PS4...

Usunięty
Usunięty
20/01/2014 13:06

masa graczy czeka na konsole w usa jak i w europie
Trwa Wczytywanie