Dlaczego w Assassin’s Creed IV: Black Flag zabrakło trybu Sojusz w multiplayerze?

Małgorzata Trzyna
2013/11/28 16:00
3
0

Tryb Sojuszu, w którym o zwycięstwo rywalizowały ze sobą trzy dwuosobowe drużyny, był dostępny jedynie w Assassin’s Creed: Brotherhood. Niestety, fani raczej nie mają co liczyć na jego powrót.

Dlaczego w Assassin’s Creed IV: Black Flag zabrakło trybu Sojusz w multiplayerze?

Podczas sesji Q&A na Twitterze padło pytanie, dlaczego w najnowszej odsłonie serii zabrakło trybu Sojusz. Tim Browne, projektant trybu multiplayer w Assassin’s Creed IV: Black Flag, wyjaśnił, że systemy wykorzystywane w grze nie pozwalają już na obsługę trzech drużyn jednocześnie. Czyżby Ubisoft nie planował już wprowadzenia jakiegokolwiek trybu, w którym przeciwko sobie grałoby więcej niż dwa zespoły?

GramTV przedstawia:

Browne nie wdawał się w techniczne szczegóły, zatem nie wiadomo, jak skomplikowane byłoby przywrócenie tej możliwości. Niemniej, fani nie powinni robić sobie nadziei na to, że jeszcze kiedyś tryb Sojuszu powróci.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
28/11/2013 23:10

To ten multiplayer ma jeszcze jakiś fanów?

Usunięty
Usunięty
28/11/2013 21:38

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na temat dlaczego nie możemy tego zrobić możecie kupić DLC Wyjaśnienie za 5$, ale jeśli interesują was sprawy techniczne polecam DLC PlecenieBzdur za 12$, przypomina Ubi.

Usunięty
Usunięty
28/11/2013 17:02

Mamy dobrą wiadomość okazuje się że sprawy techniczne możemy rozwiązać za pomocą DLC. Cieszcie się ludzie :D