News

Trwa zbiórka na dodatek do Ninja Cat and Zombie Dinosaurs - polskiej gry niezależnej. Pomożecie?

Małgorzata Trzyna, 26.11.2013 14:30 3

Oryginalna mechanika, zwariowany klimat, miła uchu muzyka, kot, dinozaury (zombie dinozaury!) – tak w skrócie można opisać Ninja Cat and Zombie Dinosaurs, stworzone przez Huberta Rutkowskiego.

Ninja Cat and Zombie Dinosaurs

Ninja Cat and Zombie Dinosaurs to polska gra niezależna, którą można uruchomić przez przeglądarkę i bawić się za darmo. Łączy ona cechy takich tytułów, jak Typing of the Dead (mechanika), Super Meat Boy (szybkość) i Mortal Kombat (krwawość). Została ona stworzona w ciągu 9 miesięcy przez Huberta Rutkowskiego i wydana w maju tego roku.

Czy twórca tej zwariowanej produkcji będzie mógł opracować dodatek do niej? To w znacznej mierze zależy od Was! Do końca zbiórki na dodatek Power Pack do Ninja Cat and Zombie Dinosaurs na Wspieram.to pozostało jeszcze 10 dni. Wymagania autora nie są wysokie – tylko 2300 PLN, na miesiąc życia! – ale jak dotąd udało się zebrać zaledwie trzecią część tej kwoty.

Jeśli zbiórka zakończy się powodzeniem, gra zostanie rozbudowana o nowy poziom, nowego dinozaura, powerup, wyświetlanie ścieżki, po której porusza się gracz, urozmaicenia w zachowaniu dinozaurów, specjalne, trzy przedmioty ekwipunku ninja, graficzne statystyki... A to tylko część nowości. Szczegółowe informacje o grze i dodatku znajdziecie na stronie Wspieram.to.

Ci, którzy wesprą projekt kwotą przynajmniej 15 złotych, otrzymają nie tylko wersję gry bez reklam do zainstalowania, ale też jedną z 4 gier przygodowych Artifex Mundi.

najnowsze