2,3 mln ludzi na liście osób oczekujących na dostawę PS4 w jednej z największych amerykańskich sieci

Patryk Purczyński
2013/11/22 14:05
8
0

GameStop już sprzedał więcej sztuk PS4 niż PS3 w kilka miesięcy od premiery. Mimo to lista osób czekających na nową dostawę konsoli zdaje się nie mieć końca. Jak ciepłe bułeczki rozchodzą się ponadto abonamenty PS Plus.

2,3 mln ludzi na liście osób oczekujących na dostawę PS4 w jednej z największych amerykańskich sieci

PlayStation 4 ma za sobą bardzo udany start w Ameryce Północnej, ale nie oznacza to, że popyt na konsolę osłabł. 2,3 mln ludzi znajduje się na liście "first to know" sieci GameStop, która gromadzi nazwiska osób wyczekujących na nowe dostawy platformy Sony. Sytuacja przypomina nieco autobus rodem z dowcipów o Wąchocku, który jeździ w poprzek z uwagi na to, że wszyscy pasażerowie chcą siedzieć z przodu. Wszyscy z grona tych 2,3 mln chcieliby już mieć PS4, ale japoński gigant nie wymyślił na razie analogicznie prostego w swej kuriozalności rozwiązania, które zaspokoiłoby istniejący popyt.

Jak informują ponadto przedstawiciele GameStopu, w ostatnich dniach gwałtownie wzrosło zainteresowanie abonamentem PS Plus. - Jeśli spojrzeć na wszystkie subskrypcje, które sprzedaliśmy w całej naszej historii, a sprzedajemy je przecież od lat, jedna trzecia z nich została wykupiona w ciągu ostatnich siedmiu dni! - przekazuje prezes sieci Tony Bartel. Dzięki abonamentowi gracze do swoich kolekcji będą mogli dołączyć bez ponoszenia dodatkowych opłat dwie gry: Resogun i Contrast.

GramTV przedstawia:

GameStop już teraz sprzedał 80 proc. więcej sztuk PS4 niż poprzedniej wersji konsoli w całym końcowym okresie roku fiskalnego 2006. Firma informuje, że i Xbox One cieszy się zdecydowanie większą popularnością od swojego poprzednika.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
07/12/2013 14:09
Dnia 22.11.2013 o 15:16, beziko napisał:

Trochę głupota ludzi. Nigdy nie widziałem sensu kupowania premierowej wersji konsoli, skoro rok czy dwa i mamy nowsze wersje działające lepiej i bez problemów. I niech mi ktoś nie mówi, że nie wytrzyma. Przez ten czas nazbierają się chociaż gry do grania, a teraz będzie leżeć i się kurzyć oczekując na coś wartego kupna.

Masz dziewczynę i mieszkasz sam w domu lub w mieszkaniu. Swoim domu chodzisz jak ci się podoba i twoja dziewczyna czasami jak bywa. Osobami jesteście młodymi po 18 lat ... raczej musi coś z tego być, że będziesz ją kochał.Ps. Mieszkać z rodzicami i się ograniczać do wieczorów po ciuchu?

Usunięty
Usunięty
07/12/2013 14:01

Witam, PS4 jako lepiej sprzedający się ... niż PS3? Czy to wina, że Ps4 jest teoretycznie mocniejszą konsola niż PS3?jeśli coś robić to dobrze tak mówią firmie pracownicy ... Ps3 miała ramy 512 a w PS4 tu mamy 8GB.PS. czasem mam wrażenie na PC, że lepiej pisać grę na 2GB a PC miałby 5GB wbudowane i część pamięci jest zapasowa na nagły skok danych.

Usunięty
Usunięty
22/11/2013 18:21

> Trochę głupota ludzi. Nigdy nie widziałem sensu kupowania premierowej wersji konsoli,> skoro rok czy dwa i mamy nowsze wersje działające lepiej i bez problemów.>> I niech mi ktoś nie mówi, że nie wytrzyma. Przez ten czas nazbierają się chociaż gry> do grania, a teraz będzie leżeć i się kurzyć oczekując na coś wartego kupna.To sie kupi nowsza wersje jesli premierowa padnie a bedzie po gwarancji.

pc_gamer
Gramowicz
22/11/2013 15:58

Tak dla pewności.... sens mojej wypowiedzi jest ten sam jak u beziko, tylko u mnie trochę bardziej ironicznie. :)"to kiedy wyjdziesz spod kamienia ?"No wychodzę czasem ,jak trzeba zapolować na zwierzynę, albo rozpalić ogień w jaskini :P

Usunięty
Usunięty
22/11/2013 15:16

Trochę głupota ludzi. Nigdy nie widziałem sensu kupowania premierowej wersji konsoli, skoro rok czy dwa i mamy nowsze wersje działające lepiej i bez problemów.I niech mi ktoś nie mówi, że nie wytrzyma. Przez ten czas nazbierają się chociaż gry do grania, a teraz będzie leżeć i się kurzyć oczekując na coś wartego kupna.

HiddenNick
Gramowicz
22/11/2013 15:07

> Żeby się wszyscy tak nie (za przeprszeniem) pos***li z tymi nowymi konsolami. :) Ja według> zasady,poczekam jak "sąsiad" kupi i sie natnie i dopiero wtedy kupię ja...Buahaha... Sieknąłeś jak łysy warkoczem o kant stołu :D

Usunięty
Usunięty
22/11/2013 15:03

to kiedy wyjdziesz spod kamienia ?gdyby wszyscy byli tacy jak Ty, jeszcze długo czekalibyśmy ma samoloty...

pc_gamer
Gramowicz
22/11/2013 14:48

Żeby się wszyscy tak nie (za przeprszeniem) pos***li z tymi nowymi konsolami. :) Ja według zasady,poczekam jak "sąsiad" kupi i sie natnie i dopiero wtedy kupię ja...