Twórcy Call of Duty: Ghosts oficjalnie ujawniają tryb Extinction

Paweł Pochowski
2013/10/28 20:15

Prezentują także gameplay z tego trybu.

Twórcy Call of Duty: Ghosts oficjalnie ujawniają tryb Extinction

Informacje z rana oraz obrazek na Instagramie składały się w zgrabną całość i oficjalne potwierdzenie istnienia trybu Extinction w Call of Duty: Ghosts było tylko kwestią czasu. I oto stało się - twórcy ujawnili pierwsze informacje oraz gameplay.

Dowiedzieliśmy się, że w tym trybie grać może ze sobą do czterech graczy jednocześnie. Nastawiony jest on co prawda na kooperację, ale bawić można się w nim także samemu. Wymieszano w nim elementy bronienia lokacji i szybkiej, kooperacyjnej rozgrywki. Ponadto podczas rozgrywki gracz zdobywać będzie kolejne poziomy, a wraz z nimi - dostęp do lepszego wyposażenia i umiejętności. Oficjalny facebook opisał Extinction jako "survivalowe szaleństwo w co-op, z kosmitami!". Gracze będą musieli używać specjalnych, wielkich świdrów, by niszczyć należące do kosmitów roje. Podczas zabawy będzie trzeba bronić maszynę wiercącą przed atakami kolejnych fal potworów z kosmosu. Oto, jak Extinction prezentuje się w akcji.

GramTV przedstawia:

Przedstawiony na filmiku świat, głos i wypowiadane przez lektorkę teksty oraz charakter zabawy mi osobiście przypominają Gears of War, ale to naturalnie nie jest zarzut wobec Call of Duty: Ghosts, ponieważ GoW może pochwalić się świetnym multi i jak już twórcy gry mieliby się na kimś wzorować to właśnie na najlepszych. O tym, jak się w Extinction będzie grało dowiemy się dopiero po premierze gry. Tą zaplanowano na 5. listopada.

Komentarze
16
Usunięty
Usunięty
31/10/2013 13:39

Ja jeśli chodzi tylko o multiplayer wole IW ale jesli chodzi o sprawy obcych, zombie itd to jest broszka Treyach :)

Fang
Gramowicz
29/10/2013 16:50
Dnia 28.10.2013 o 21:58, Mercuror napisał:

> Jak dla mnie to tylko pokazuje jak bardzo mają dosyć robić ciągle to samo i szukają jakiegokolwiek > sposobu na ujście swojej kreatywności choćby i w "drobnym" trybie do multi. Brak nowości - źle. Są nowości - źle. Łot, logika.

Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi że twierdze że to źle. Chodzi mi jedynie o to że jak dla mnie widać że chcieliby zrobić coś innego niż strzelanke we współczesności.

Usunięty
Usunięty
29/10/2013 14:11

No zapowiada się ciekawie, ale i tak preferuje klasyczny tryb multiplayer w wykonaniu Infinity ward ;)
Trwa Wczytywanie