Promocja w sklepie gram.pl! Leviathan Warships w wersji cyfrowej taniej o 75 proc.!

gram.pl
2013/09/24 13:55
3
0

Dziś ma miejsce premiera dodatku do Leviathan Warships, dlatego też postanowiliśmy przecenić edycję podstawową, która tylko do jutra (włącznie) kosztuje w sklepie gram.pl zaledwie 7,73 złotych!

Promocja w sklepie gram.pl! Leviathan Warships w wersji cyfrowej taniej o 75 proc.!

Commonwealth Unit Pack to pierwszy dodatek do Leviathan Warships, strategicznej gry akcji rozgrywanej w systemie turowym. Dzięki niemu gracze otrzymują nowe statki, takie jak Bluebell (lekko opancerzony statek defensywny), Heavy Scout (nowatorski, dobrze opancerzony i zbrojony statek) i Katakus (przypomina katamaran; duża prędkość, sporo rodzajów broni do wyboru).

Leviathan Warships w naszej recenzji otrzymał solidne 7/10. Możemy w niej przeczytać, że mimo prostoty, gra jest relatywnie głęboka na poziomie mechaniki, a sama rozgrywka całkiem wymagająca. Wśród plusów wymieniono między innymi prosty, ale głęboki system zarządzania flotą, łatwe i wygodne sterowanie oraz wymagający gameplay.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
26/09/2013 19:41
Dnia 24.09.2013 o 18:40, Qzzz napisał:

Powiedz mi na szybko. Ktos w to gra, da sie pograc w multi ?

Nie mam bladego pojęcia - ja nie gram :) Ale nie dlatego, że gra słaba, tylko akurat czasu brak. Jak za takie grosze, to można brać, bo gra się całkiem fajnie.

Usunięty
Usunięty
24/09/2013 18:40

> Przepraszam najmocniej - gdzie w tej grze akcja? To jest strategia turowa z turami rozgrywanymi> symultanicznie, tutaj nie ma miejsca na żadną "akcję" - i bardzo dobrze zresztą!>> Gierka była niedawno do wyhaczenia w Humble Bundle za grosze. Ogólnie to spodziewałem> się troszkę więcej po tym tytule, ale można pograć.Powiedz mi na szybko. Ktos w to gra, da sie pograc w multi ?

Usunięty
Usunięty
24/09/2013 18:04

Przepraszam najmocniej - gdzie w tej grze akcja? To jest strategia turowa z turami rozgrywanymi symultanicznie, tutaj nie ma miejsca na żadną "akcję" - i bardzo dobrze zresztą!Gierka była niedawno do wyhaczenia w Humble Bundle za grosze. Ogólnie to spodziewałem się troszkę więcej po tym tytule, ale można pograć.