Company of Heroes 2 - nowe mapy dostępne, a wkrótce kolejne nowości, w tym edytor!

Patryk Purczyński
2013/09/14 11:06
1
0

Company of Heroes 2 dostępne jest już od kilku miesięcy, ale nie oznacza to, że Relic zapomniało o swojej drugowojennej strategii. Wręcz przeciwnie, studio szykuje kilka interesujących nowości.

Company of Heroes 2 - nowe mapy dostępne, a wkrótce kolejne nowości, w tym edytor!

Langreska i Semoskiy to dwie nowe mapy do Company of Heroes 2, na których można już grać zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Obie są też inspirowane przez lokacje z pierwszej części gry, tak popularne wśród fanów. Na tym Relic Entertainment odrestaurowywania starych, popularnych aren działań wojennych nie zamierza skończyć - w produkcji znajdują się już kolejne mapy, ale na razie nie są znane konkrety na ich temat. Wiadomo jedynie, że zadebiutują w ciągu najbliższych miesięcy.

Jeszcze we wrześniu pierwszej aktualizacji doczeka się tryb Theater of War. Zapowiadany przez Grega Wilsona mini-pack przeniesie graczy do roku 1942 i ukaże fragment wojny z perspektywy niemieckiej. Rozszerzenie będzie darmowe dla wszystkich nabywców edycji kolekcjonerskiej (zarówno fizycznej, jak i cyfrowej) i tych konsumentów, którzy CoH 2 zamawiali przedpremierowo. Pozostali będą mogli nabyć paczkę na Steamie lub rozszerzyć posiadane wydanie do cyfrowej edycji kolekcjonerskiej - wówczas automatycznie otrzymają wspomniany mini-pack.

GramTV przedstawia:

Za darmo udostępnione zostanie natomiast narzędzie World Builder, czyli edytor map. Miłośnicy tworzenia autorskich lokacji na jego wydanie muszą jeszcze trochę poczekać, ale Greg Wilson zapewnia, że przygotowania idą pełną parą.

Relic nie zapomina też o pierwszej części Company of Heroes, która wkrótce powinna otrzymać łatkę usuwającą najbardziej doskwierające błędy.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
14/09/2013 13:37

Jest CoH2 a ja nadal gram w 1 ;)