Fantasy Expo Wrocław 2013: 13 października Wrocław zostanie stolicą fantastyki i cosplayu

Piotr Bajda
2013/09/04 15:59
1
0

Myśleliście kiedyś o Expo Fantastyki? Gdzie moglibyście spotkać się z grami komputerowymi, stacjami telewizyjnymi, cosplayem, artystami, pisarzami, planszówkami i książkami? - pytają organizatorzy.

Fantasy Expo Wrocław 2013: 13 października Wrocław zostanie stolicą fantastyki i cosplayu

Zatem po kolei. O co chodzi w imprezie? Oddajmy głos organizatorom.

Fantasy Expo to wystawa tego, co najlepsze w każdej z dziedzin całej kultury Fantastyki. Zobaczymy tam najważniejszych przedstawicieli i twórców tego środowiska. Wszystkie zmysły odbiorcy będą wykorzystane, aby mógł on w pełni przenieść się do innego świata.

Expo jest również kooperacją kilku dużych projektów. Koordynatorzy wyłonieni z najznamienitszych organizacji związanych z fantastyką w Polsce, wspólnie realizują dla was profesjonalne projekty, takie jak: Cosplay i Spotkania Autorskie. Ich zadaniem również jest przygotowanie 4 stref wystawowych tak, aby wasz odbiór imprezy był w pełni audio-wizualny. Dodatkowo, przy Fantasy Expo będzie miał miejsce osobny projekt, jakim jest Aleja Artystów.

Celem Fantasy Expo jest szerzenie naszej kultury wśród nowych odbiorców, poprzez stworzenie atmosfery otwartości i bezpieczeństwa.

Na szczególną uwagę zasługuje projekt Cosplay, czyli konkurs dla miłośników upodabniania się do ulubionych bohaterów. W tym miejscu znajdziecie formularz zgłoszeniowy do konkursu, w którym wygrać można tysiąc złotych oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gram.pl, patrona imprezy. Zgłoszenie jest ważne z kilku powodów:

GramTV przedstawia:

Zapisy to nie tylko możliwość zgłoszenia udziału, ale też wysłania podkładu, ustawień świateł czy propozycji zapowiedzi swojego występu. Jednocześnie przypominamy, że w konkursie mogą brać udział kostiumy wcześniej prezentowane i nagradzane, a formularz będzie aktywny do północy 30 września. Szczegóły w zakładce "Cosplay" (na stronie internetowej Expo - dop).

Więcej atrakcji poznamy w miarę zbliżania się do terminu Fantasy Expo Wrocław 2013. Ostatnie, najważniejsze szczegóły:

13 października 2013, Hala IASE (kompleks Hali Stulecia) , Wrocław. WSTĘP NA IMPREZĘ JEST DARMOWY!

Do zobaczenia na miejscu!

Więcej informacji znajdziecie na stronie Expo oraz profilu na Facebooku.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
04/09/2013 21:57

Myśleliście kiedyś o Expo Fantastyki? Gdzie moglibyście spotkać się z grami komputerowymi, stacjami telewizyjnymi, cosplayem, artystami, pisarzami, planszówkami i książkami? - pytają organizatorzy.Owszem na Pyrkonie