Zapowiedziano Final Horizon. "To RTS, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście"

Mateusz Stanisławski
2013/08/24 16:22
3
0

Padają dość śmiałe deklaracje, z drugiej strony twórcy nie ujawniają za dużo konkretów i materiałów graficznych. Oceńcie sami, czy Final Horizon faktycznie zasługuje na uwagę miłośników strategii typu tower defence.

Zapowiedziano Final Horizon.

„Gra stanowi ewolucję gatunku tower defence.” – zapewnia niezależne brytyjskie studio Eiconic Games (na koncie Total Recoil na Vitę). Naszymi przeciwnikami będą mechaniczne owady zwane Insectorami, mające się wyróżniać „unikatowymi animacjami”. „Chcemy, byś zobaczył ranne jednostki, nawet pozbawione niektórych kończyn i skrzydeł, ale wciąż czołgające się w stronę kolonistów.” – czytamy w opisie.

Produkcja ma zaoferować trójwymiarową grafikę i stosunkowo dynamiczny styl rozgrywki. Insectory nie będą ślamazarnie przesuwać od lewej do prawej. Nie psując niespodzianki, powiemy tylko, że będą robić dosłownie wszystko, by zranić przeciwnika.” – czytamy.

GramTV przedstawia:

Twórcy Final Horizon nie zdecydowali się podać jakiegokolwiek terminu debiutu. Gra zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Poniżej pierwsza porcja grafik.

Komentarze
3
Arcling
Gramowicz
26/08/2013 13:55

RTS raczej słaby z tego będzie, jeżeli chcą z tego zrobić Tower Defense, co najwyżej z paroma modyfikacjami. Żadna w tym innowacja. Już takie gry były, w tym od jednego z polskich studiów.

Bambusek
Gramowicz
24/08/2013 16:45

"To RTS, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście"A chwilę potem, że to po prostu tower defence. ;] Nawet jeśli z bajerami, to nadal tylko tower defence.

Usunięty
Usunięty
24/08/2013 16:37

Srednio przepadam za futurystycznymi strategiami,wole czasy od poczatku do terazniejszosci :p