Tak wyglądał skasowany Legacy of Kain: Dead Sun

Paweł Pochowski
2013/08/15 14:15
3
0

Po tym jak dwa miesiące temu wyciekło do sieci wiele informacji o skasowanych projektach z serii Legacy of Kain Square Enix postanowiło uśmiechnąć się w stronę graczy i prezentuje więcej materiałów z jednej produkcji - Dead Sun.

Tak wyglądał skasowany Legacy of Kain: Dead Sun

W czerwcu użytkownicy NeoGAF śledzili skasowane projekty z serii Legacy of Kain - wypłynęło wtedy wiele informacji o niedoszłych do skutku projektach, natomiast tym razem mamy więcej artworków oraz gameplaye z jednego z nich - nazwanego Dead Sun. Materiały pochodzą z Square-Enix, opublikował je menadżer do spraw community George Kelion wraz z poniższą wiadomością.

- Pomyślałem, że możecie być zainteresowani większą ilością informacji na ten temat. Mogę potwierdzić, że Legacy of Kain: Dead Sun było projektem w stadium produkcji - jednak go skasowaliśmy. Wiemy, że to rozczarowujące czytać takie rzeczy bez kontekstu, a część informacji które wyciekły wcześniej było prawdziwych, część natomiast nie. Gry mogą być kasowane z wielu różnych powodów i wiem, że trudno to zrozumieć na podstawie suchych informacji czy obrazków, ale koniec końców Legacy of Kain: Dead Sun nie był dobrą grą w tamtej chwili. Niestety, musicie uwierzyć mi na słowo. Oczywiście to nie jest częsta praktyka, by publikować materiały ze skasowanej gry, ale i tak wyciekło już sporo materiałów i pomyślałem, że chętnie zobaczycie jeszcze kilka obrazków wykonanych na wczesnym etapie produkcji. Jak już zapewne wiecie, aktualnie pracujemy nad grą wieloosobową osadzoną w uniwersum Legacy of Kain, zatytułowaną Nosgoth, z której jesteśmy bardzo dumni. Od czasu koncepcji bardzo rozrosła się w swoim rozmiarze oraz zamierzeniach i na jej temat ujawnimy dużo więcej już wkrótce. Ponadto to, że aktualnie nie pracujemy nad żadnym Legacy of Kain przeznaczonym dla jednego gracza nie oznacza, że czegoś takiego nie wykonamy w przyszłości.

Cóż, to prawdziwa rzadkość, że twórcy postanowili ot tak zaprezentować ciekawskim graczom jak miała wyglądać ich skasowana produkcja - najczęściej takie materiały wyciekają przypadkiem. Prezentujemy więc poniżej filmiki oraz artworki z tej skasowanej produkcji.

GramTV przedstawia:

Jeżeli zainteresowani jesteście większą dawką informacji na temat skasowanych projektów z serii Legacy of Kain to informujemy, że użytkownicy serwisu NeoGAF dokopali się aż do dziesięciu tytułów. Więcej na ich temat możecie dowiedzieć się tutaj.

O tym, że nowa gra z tej serii faktycznie powstaje pisaliśmy kilka miesięcy temu. Wygląda jednak na to, że w między czasie zmienił się podtytuł gry z War for Nosgoth na po prostu Nosgoth.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
16/08/2013 12:39

Chwali się, że woleli usunąć projekt niż wydawać miernotę pod znanym szyldem. Ale MMO w świecie Nosgoth - to już im się nie chwali.

Usunięty
Usunięty
15/08/2013 16:03

Co nam z fabuły i voice actingu, jak gameplay marny

Usunięty
Usunięty
15/08/2013 15:41

Znowu multi, czyli największy atut LoK, czyli fabuła i voice acting zostanie olany a my znowu dostaniemy papke dla mas:(
Trwa Wczytywanie