America's Army: Proving Grounds z datą premiery; nowy trailer

Mateusz Stanisławski
2013/08/15 09:21
1
0

U.S. Army ujawniło konkretny termin debiutu kolejnej odsłony serii realistycznych strzelanek America’s Army. Dziś możecie obejrzeć nowy trailer i zarezerwować nazwisko dla swojego żołnierza.

America's Army: Proving Grounds z datą premiery; nowy trailer

Produkcja o podtytule Proving Grounds wyląduje na Steamie za równo dwa tygodnie – 29 sierpnia. Gra, tak jak „trójka”, zostanie udostępniona do darmowego ściągnięcia. Z poziomu tej witryny możecie już zarezerwować nazwisko dla swojego żołnierza.

Proving Grounds, tak jak poprzednie odsłony serii, przedstawia wojskowe realia, podreślając najważniejsze wartości dla armii, pracę zespołową, trening i znaczenie realizacji założonych celów.” – czytamy w informacji prasowej. – Produkcja powstała z myślą zarówno o początkujących graczach, jak i doświadczonych miłośnikach serii – powiedział Marsha Berry z ekipy deweloperskiej.

GramTV przedstawia:

– Pamiętając o naszych fanach, przenieśliśmy najwyżej oceniane mapy z drugiej części cyklu i dodaliśmy nowe projekty aren, kładące nacisk na wymiany ognia na krótkich dystansach. Dzięki temu rozgrywka stanie się bardziej strategiczna, a gracze będą musieli jeszcze uważniej poruszać się po mapach. Z kolei nowi użytkownicy z pewnością docenią intuicyjny model zabawy, dzięki któremu szybko zdobędą niezbędne doświadczenie na wirtualnych polach bitew. Koncentrujemy się na rozgrywce zespołowej i to powinno pomóc tym graczom odnieść sukces. – dodał.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
15/08/2013 10:29

Mam nadzieję, że poza mapami, będzie dużo więcej nawiązań do serii 2.x niż 3, która to okazała się dość słaba. Ale wierzę w nich, zobaczymy co tam zmodzili. :)