Nowa gra Hot Wheels ujawniona. Poznajcie World’s Best Driver

Mateusz Stanisławski
2013/08/11 10:44

Do oficjalnej zapowiedzi Hot Wheels: World’s Best Driver jeszcze nie doszło, ale kilka zagranicznych sklepów przedwcześnie umieściło grę w swoich ofertach. Poznaliśmy pierwsze szczegóły, mamy też porcję screenów.

Nowa gra Hot Wheels ujawniona. Poznajcie World’s Best Driver

Według informacji podanych w ofertach sklepów GameStop i EB Games za Hot Wheels: World’s Best Driver odpowiada fińska ekipa zrzeszona pod szyldem Firebrand Games, która ma w portfolio Need for Speed: The Run w wersji na sprzęt Nintendo czy chociażby NASCAR Unleashed. Tytuł ma wydać Warner Bros. zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U.

W grze wcielimy się w członka elitarnego zespołu Hot Wheels, którego przedstawiciele walczą o tytuł najlepszego kierowcy na świecie. Produkcja zaoferuje 70 zmagań, w ramach których będziemy rywalizować między innymi w Szanghaju, Andach czy na lotniskowcu na Oceanie Spokojnym. Do naszej dyspozycji zostaną oddane 24 pojazdy – na przykład Ripper, Twin Mill, Boneshaker i Hot Wheels Camaro.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o mechanizmy rozgrywki, szykuje się acrade pełną gębą, przy czym twórcy zaznaczają, że będzie trzeba poświęcić dużo czasu, by w stopniu mistrzowskim opanować wszystkie techniki sterowania resorakami. W grze pojawią cztery podstawowe dyscypliny: Super Fast, Outrageous, High-Tech i Powerful.

Premiery gry należy spodziewać się w połowie września. Poniżej możecie przyjrzeć się screenom, które towarzyszą ofertom sklepów GameStop i EB Games.

Komentarze
6
mokay
Gramowicz
11/08/2013 23:54

@upLEGO Racer to była moja pierwsza gra jaką grałem na PC jako 5 letnie dziecko :D. To była świetna gra.

Dan14NR
Gramowicz
11/08/2013 21:16

A kto pamięta świetne LEGO Racer ? Jako dzieciak w to się zagrywałem i niedawno sobie też odpaliłem.

bart0ssy
Gramowicz
11/08/2013 17:28

Ja z radością wspominam, jakąś stareńką odsłonę Hot Wheelsów, w którą grałem jako mały dzieciak na PC, ale zgadzam się z Afro69... Mamy już Trackmanię :)

Afro69
Gramowicz
11/08/2013 15:46

Pomijając fakt, że ta gra to pełnoprawny crap, grą jaką by mogły być Hot Wheels jest Trackmania. Ta tutaj gra natomiast oferuje 70 jakiś sztywno ułożonych wyścigów, pare samochodów. To przecież crap do płatek śniadaniowych. Aby wyszło coś z marki Hot Wheels i odniosło sukces, musi to zaoferować coś nowego w wyścigach arcade. Coś, czego nie ma Trackmania, inaczej gra przyciągnie, ale tylko dzieci(choć może i na tym tylko im zależy :P).

LastOrder
Gramowicz
11/08/2013 12:56

Tą grę będą dołączać do zestawu z samochodzikami i areną dla zabawkowych Hot Wheels...

Karkikalum
Gramowicz
11/08/2013 12:26

Po screenach np. nr3 wygląda to jak gra z ps2... Czyżby kolejny hit jak gra FF ? :)(