News

Activision ujawnia wstępną datę premiery Cabela's African Adventures

Mateusz Stanisławski, 10.08.2013 19:06 4

Kolejna odsłona serii sandboksowych gier traktujących o łowiectwie zawita w ofertach platform cyfrowej dystrybucji tej jesieni. Rzućcie okiem na kilka screenów, które prezentują afrykańskie widoczki.

„Afrykańska dzicz brzmi ekscytująco – tak bardzo, że aż boję się tam udać. Wolę być tu, gdzie jestem, nie chcę zostać zmasakrowany przez lwy albo zdemolowany przez słonie. Ale gdyby mógłbym to zrobić w domowym zaciszu, siedząc wygodnie na kanapie... To coś innego.” – napisał na swoim blogu Dan Amrich z Activision.

„Poznaj Cabela’s African Adventures, które tej jesieni trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U. Będziesz mógł eksplorować otwarty świat (przy czym ta otwartość jest uwarunkowana fabularnymi postępami), poruszając się na własnych nogach albo korzystając z pojazdów. Zobaczysz lwy, lamparty, nosorżce, bawoły i słonie, ale kto wie, co może się jeszcze tam kryć. Rozumiesz już? Nie wyruszaj w daleką podróż. Doświadcz tego wszystkiego, siedząc wygodnie na kanapie.” – dodał.

W grze pojawi się tryb Hot Seat dla maksymalnie czterech graczy. W miarę postępów będzie można odblokowywać nowe bronie i umiejętności. Warto też odnotować, że świat produkcji ma być aż pięć razy większy od tych, z jakimi można było się zetknąć w poprzednich odsłonach serii.

Z poziomu tego wpisu możecie przyjrzeć się pierwszym screenom promującym grę.

najnowsze