Darmowy Ace Combat Infinity na drugim trailerze. Będzie co-op

Mateusz Stanisławski
2013/08/02 09:53

Nowa zajawka wideo Ace Combat Infinity jest wyraźnie dłuższa od pierwszej, w dodatku zawiera więcej ujęć przygotowanych na silniku gry. Przy okazji poznaliśmy pierwsze informacje na temat dostępnych trybów rozgrywki.

Darmowy Ace Combat Infinity na drugim trailerze. Będzie co-op

Namco Bandai Games oficjalnie potwierdziło, że Ace Combat Infinity będzie tytułem free-to-play (pierwsza taka produkcja w historii serii). Gra – opracowywana przez doświadczone studio Project Aces – wyląduje 25 września tylko na konsolach PlayStation 3.

Dodatkowo z opisu towarzyszącemu poniższemu zwiastunowi dowiadujemy się, że produkcja zaoferuje całkowicie nową kampanię osadzoną w niedalekiej przyszłości. Możemy również spodziewać się trybu kooperacji, w którym „wykwalifikowani piloci stworzą dwa maksymalnie czteroosobowe zespoły i będą robić wszystko, by wyrządzić jak największe straty po stronie wroga”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Hulk131
Gramowicz
02/08/2013 14:18

Musi być jakiś haczyk, pewnie mikrotransakcje. No cóż, trudno :/ Może następnym razem zrobią prawdziwego następcę "piątki" lub "szóstki" (nadal liczę na pojawienie się szóstki kiedyś na PS3, chociaż wiem, że to niemożliwe). Dobrze chociaż, że f2p. Będzie można sprawdzić.

LEGION346
Gramowicz
02/08/2013 11:21

Damn you Ps3!Szkoda, że gra nie wyjdzie na Pc