News

Weekendowe AMA z Adrianem Chmielarzem

gram.pl, 27.07.2013 11:27 108

Adrian Chmielarz, jeden z najbardziej znanych polskich twórców gier, odpowiada na Wasze pytania w komentarzach do tego wpisu. Pytajcie o cokolwiek!

Pytania do naszego gościa zadawać możecie tutaj, w komentarzach. Odpowiedzi zaczną się pojawiać w trakcie weekendu. Zgodnie z formułą akcji pytać możecie o wszystko, ale z dwoma podstawowymi zastrzeżeniami:

  • Wypowiedzi obraźliwe, agresywne, oraz wszelkie bezpośrednie wycieczki osobiste nie spełniające norm kulturalnej dyskusji zostaną usunięte przez moderatorów.
  • Ask me anything nie oznacza, że nasz gość na wszystko odpowie. Istnieją zagadnienia objęte dożywotnimi klauzulami poufności, oczywistym jest też to, że nie zostaną zdradzone pewne tajemnice dotyczące gry będącej w trakcie produkcji.

Chcecie wiedzieć, czy po domu Adrian chodzi w skarpetkach? Czy tworząc Tajemnicę statuetki przeszło mu przez myśl, że kiedyś będzie współpracował z jednym z największych studiów na świecie? O co chodziło w głośnej wypowiedzi o rynku wtórnym w grach? Pytajcie śmiało. To niecodzienna okazja, by dowiedzieć się chociażby o korzeniach polskiego gamedevu, o czasach, gdy wszystko kręciło się dookoła warszawskiej Giełdy Komputerowej na Grzybowskiej, o różnicach w pracy dla wielkich growego świata i na własny rachunek...

Ponieważ Adrian Chmielarz był już dwukrotnie gościem gramowego podcastu, możecie odsłuchać sobie te odcinki nim zadacie pierwsze pytanie:

najnowsze