Runescape 3 wystartował. Zagraj już dziś i obejrzyj premierowy trailer

Mateusz Stanisławski
2013/07/22 18:02
4
0

Tym razem obyło się bez opóźnień – Runescape 3 w formule free-to-play, zgodnie z zapowiedzią, od dziś jest dostępny dla wszystkich graczy.

Runescape 3 wystartował. Zagraj już dziś i obejrzyj premierowy trailer

Runescape 3 rozwija się nie tylko graficznie, cały czas, jak wspomniałem, przybywa nowej zawartości. Co najbardziej zaskakujące, studio non stop podnosi sobie poprzeczkę, wykraczając daleko poza to, do czego przyzwyczaiły nas gry F2P.” – mogliście przeczytać w naszych wrażeniach z prezentacji gry. Czy najświeższa propozycja studia Jagex to faktycznie nowa jakość w gatunku? Od dziś sami możecie to sprawdzić. Stosowne odnośniki znajdziecie rzecz jasna na oficjalnej stronie internetowej tytułu.

Twórcy poinformowali, że jednocześnie wystartowało wydarzenie Battle of Lumbridge. Potrwa ono ponad dwa miesiące i co tydzień będzie oferowało różną zawartość w zależności od podjętych przez gracza decyzji. „Wystarczy, że raz trafisz do Lumbridge, by przekonać się, że szósta epoka rozpoczęła się z hukiem. Po przybyciu spotkasz Kara-Meira. Wytłumaczy Ci, co stało się z krajobrazem miasta, dlaczego wybuchła wojna pomiędzy potężnymi frakcjami i jak możesz pomóc.

GramTV przedstawia:

Będziesz mógł dołączyć do jednego z ugrupowań i kolekcjonować boskie łzy – fragmenty skondensowanej energii Guthixian, uzyskiwane podczas potyczek i podnoszenia swych kwalifikacji, także poza arenami.” – czytamy w opisie wydarzenia.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
23/07/2013 15:13

> A i tak wymaga kompa z kosmosu, co jest bzdurą :/ Kto pisze gry w Java O.o Najpierw niech> zrobią normalny silnik a nie taka popierdóka wtedy możemy cokolwiek powiedzieć o powiewie> świeżości (tu i tak prym wiedzie nadchodzący FFXIV)Na moim 3letnim kompie smiga az milo i bez problemow wiec nie dramatyzuj tylko chyba pora kompa ulepszyc..

TobiAlex
Gramowicz
22/07/2013 21:58

A i tak wymaga kompa z kosmosu, co jest bzdurą :/ Kto pisze gry w Java O.o Najpierw niech zrobią normalny silnik a nie taka popierdóka wtedy możemy cokolwiek powiedzieć o powiewie świeżości (tu i tak prym wiedzie nadchodzący FFXIV)

Usunięty
Usunięty
22/07/2013 18:56
Dnia 22.07.2013 o 18:15, gorzalka napisał:

Ja poczekam jednak parę dni i zobaczę czy nie będzie problemu ze starego runescapa - wszystko fajnie ale od pewnego etapu bez membershipa nie dało się grać. No ale, mam nadzieję że rzeczywiście ta gra przyniesie powiew świeżości do gatunku MMO (raczej złudne nadzieje :( )

Nie wiem czy w ogóle przeczytałeś cokolwiek na temat tej gry, ale to jest po prostu RuneScape z nowym numerkiem (lekko odświeżony klient i tyle). To nie jest żadna nowa gra, tylko większy update do RSa 2...
Trwa Wczytywanie