Metal Gear Solid spotyka Super Meat Boya, czyli Stealth Inc z datą premiery

Adam Berlik
2013/07/09 10:45

A konkretniej Stealth Inc - A Clone in the Dark, bo tak brzmi pełen tytuł ciekawie zapowiadającej się produkcji od Curve Studios zmierzającej na konsole PlayStation, znanej na PC jako Stealth Bastard.

Metal Gear Solid spotyka Super Meat Boya, czyli Stealth Inc z datą premiery

24 lipca w Europie i dzień wcześniej w Ameryce Północnej w usłudze PlayStation Network pojawi się gra Stealth Inc - A Clone in the Dark w wersjach na PlayStation 3 i PlayStation Vita – poinformowała firma Curve Studios/. Produkcja od 2011 roku jest dostępna na komputerach osobistych.

Stealth Inc - A Clone in the Dark to dwuwymiarowa platformówka, w której – jak wskazuje sama nazwa – rozgrywka skupia się na ciągłym przebywaniu w ukryciu i omijaniu przeciwników rozmaitych przeszkód. Kluczowe jest także odpowiednie wykorzystywanie hakerskich zdolności bohatera. Dlatego też można stwierdzić, że gra łączy w sobie założenia znane z Metal Gear Solid i Super Meat Boya.

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, dzięki funkcji cross-buy kupując Stealth Inc - A Clone in the Dark na PlayStation 3 otrzymamy także edycję na PlayStation Vita lub na odwrót.

Komentarze
1
porckypizgus
Gramowicz
09/07/2013 15:11

No to czekamy !