Felieton

Zbliża się polska beta najnowszego dodatku do Lineage II - Lindvior

Małgorzata Trzyna, 04 lipca 2013 13:10 0

Firma Innova poinformowała, że już wkrótce gracze będą mogli wziąć udział w otwartej becie polskiej wersji Lindvior, dodatku do Lineage II. Dokładna data ich rozpoczęcia nie jest jeszcze znana, ale informacja ta zostanie podana w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Lineage II

- Mamy bardzo dobre wspomnienia z bety, którą uruchomiliśmy przed wydaniem polskiej wersji gry, dlatego w przypadku Lindviora planujemy podążyć tą samą ścieżką i udostępnić grę do publicznych testów – powiedziała Konstancja Glinka, Project Development Manager Lineage II PL w firmie Innova. – Informacje zwrotne które otrzymaliśmy od graczy w czasie OBT bardzo pomogły nam w końcowym etapie prac nad grą i dostarczyły nam mnóstwo wartościowych informacji. Dokładnego terminu bety w tej chwili nie możemy jeszcze ujawnić, ale mogę wszystkich zapewnić, że pracę są na zaawansowanym etapie i już niedługo będziemy mieli dobre informacje dla wszystkich fanów spragnionych nowej zawartości w Lineage II.

Lindvior będzie największą aktualizacją w historii Lineage II, przynoszącą ze sobą wiele nowości, ale także przywracającą kilka starych elementów. Po jej wprowadzeniu gracze znów będą mogli cieszyć się 34 klasami postaci, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie takiego bohatera, który będzie idealnie pasował do jego stylu gry. Wraz z aktualizacją pojawią się nowe krainy – Gainak, Rozstaje Grabieżców i Kraina Chaosu, a także nowy smok, Lindvior, jedna z najpotężniejszych istot w świecie Lineage II. To jednak nie jedyne nowości, które już wkrótce będziemy mogli testować podczas otwartej bety.

Wszystkich zainteresowanych Lineage II, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać, zapraszamy na oficjalną stronę gry. By rozpocząć zabawę, wystarczy założyć konto i pobrać klienta Lineage II, bez wnoszenia żadnych opłat.

Shadow of the Tomb Raider z najnowszą aktualizacją i DLC The Pillar
Kursk z garścią istotnych poprawek po najnowszej aktualizacji
Zwiastun Pillars of Eternity 2 - The Forgotten Sanctum przypomina o premierze DLC
World War 3 od The Farm 51 otrzymało nową mapę - Smoleńsk
najnowsze