Tylko u nas! Premiera pecetowej wersji cyfrowej gry Knights of Pen & Paper w dwóch edycjach!

gram.pl
2013/06/19 19:42
4
0

Knights of Pen & Paper, znane z urządzeń przenośnych turowe RPG w stylu retro, debiutuje na PC. Z przyjemnością informujemy, że pozycję tę można już nabyć w sklepie gram.pl w formie klucza do wykorzystania na platformie Steam.

Tylko u nas! Premiera pecetowej wersji cyfrowej gry Knights of Pen & Paper w dwóch edycjach!

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Gumisiek2
Gramowicz
29/06/2013 02:56

Gra prezentuje się nawet ciekawie, warto w nią zainwestować?

Usunięty
Usunięty
20/06/2013 13:50

Bo na Zachodzie jest od kilku lat widoczna wracanie do korzeni i bawienie się w systemy retro lub też tworzone aktualnie, ale w oparciu o retro rozwiązania.I pewnie na rozwązaniach znanych chociażby z D&D/AD&D gra jest oparta, a nie na rozbudowanych az do przesady czesto, współczesnych systemach.Nie prawdą też jest jak ktoś tam usilnie próbuje się naśmiewać z D&D, jakoby nikt w to nie grał.Nie tylko sporą popularnością cieszyła się czwarta edycja D&D, jak i żywo obserowane są postępy prac nad D&D Next (który notabene jest tworzony w dużej mierze na rozwązaniach przed D20, czyli "retro"), ale i o czymś świadczy chociażby niedawna kolekcjonerska reedycja D&D i AD&D 1st ed.

Usunięty
Usunięty
20/06/2013 13:02

> "Papierowe gry fabularne z lat dziewięćdziesiątych"? A po czym możemy rozpoznać, że> twórcy nie byli zainspirowani przez bardziej współczesne RPG?bo nikt normlany juz nie gra w DnD ;) a autorzy wlasnie na nim sie rzekomo wzorowali ;)
Trwa Wczytywanie