News

Lightning Returns: Final Fantasy XIII trafi także na PC? Zdradziła to... reklama

Patryk Purczyński, 10.06.2013 10:03 8

Jeden z użytkowników serwisu Reddit wrzucił zdjęcie reklamy zewnętrznej gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie umieszczone na niej logo PC.

Kliknij, by zobaczyć całe zdjęcie

Lightning Returns: Final Fantasy XIII dotąd było ogłoszone jedynie na Xboksa 360 i PlayStation 3. Obecność logotypów obu platform na plakacie reklamującym produkcję Square Enix nikogo zatem nie dziwi. W konsternację wprawia nas za to znak graficzny komputerów osobistych, towarzyszący tym konsolowym. Czyżby azjatycka firma po cichu kleciła port na popularne blaszaki?

Może się oczywiście okazać, że logo PC trafiło na reklamę przez błąd ludzki, ale pecetowcy, którzy interesują się serią Final Fantasy powinni uważnie śledzić dalsze losy tego tematu. Kluczowe będzie tu oczywiście stanowisko Square Enix. Targi E3 dla graczy otwierają się jutro - i właśnie od wtorku japoński wydawca będzie przeprowadzał relacje na żywo ze swoich stanowisk. Być może wówczas uda się uzyskać potwierdzenie (bądź dementi) w opisywanej sprawie.

najnowsze