News

Dwa kolejne teasery nowego The Walking Dead. A na nich...

Patryk Purczyński, 06.06.2013 09:05 19

Telltale Games umiejętnie buduje napięcie przed ogłoszeniem nowego The Walking Dead. Teraz pozostaje już tylko pytanie, czy zapowiedź nastąpi przed E3, czy dopiero na samych targach.

Zaczęło się od "Dnia drugiego", potem były jeszcze "dzień 220" i "dzień 184". Niechronologicznie? Mniejsza o to, ważna jest treść. Tej niestety też jest niewiele, ale z każdym dniem Telltale Games utwierdza nas w przekonaniu, że nowe The Walking Dead mknie w naszą stronę niepowstrzymanie niczym meteor. Świadczą o tym dwa kolejne teasery, wypuszczone przez utalentowaną ekipę.

Pierwszy z nich, czyli wspomniany "dzień 220", daje możliwość rzutu okiem na kolejną nową postać, Bonnie. Podobnie jest z najnowszym filmikiem, "dzień 184", który przedstawia Russella. Niewykluczone, że jutro do tego grona dołączy kolejna postać. A pojutrze następna. Na razie możemy się jedynie domyślać, że są to postacie, które odegrają niepoślednią rolę w nowym The Walking Dead.

Kolejne doniesienia z obozu Telltale Games będziemy śledzić uważnie. Gdy studio ogłosi wreszcie swoją nową grę, na pewno o tym poinformujemy.

najnowsze