Darmowe DLC Blood Games do E.Y.E: Divine Cybermancy na długim gameplayu; znamy datę premiery

Mateusz Stanisławski
2013/04/21 08:41
7
0

Już w przyszłym tygodniu E.Y.E: Divine Cybermancy otrzyma potężną aktualizację zatytułowaną Blood Games. Gra doczeka się nie tylko szeregu usprawnień, ale również całkowicie nowych trybów rozgrywki i aren bojów.

Darmowe DLC Blood Games do E.Y.E: Divine Cybermancy na długim gameplayu; znamy datę premiery

Francuzi z Streum On Studio poinformowali, że 23 kwietnia dojdzie do premiery darmowego DLC Blood Games do E.Y.E: Divine Cybermancy. Rozszerzenie zaoferuje przede wszystkim dwa nowe moduły sieciowe: Battle Royal i Team Artifact. Pierwszy – zaprezentowany na poniższym gameplayu – to klasyczna potyczka każdy na każdego, w której zwycięża ten, kto zbierze najwięcej punktów za zabójstwa i utrzymywanie się przy życiu w kolejnych rundach. Gracz rozpoczyna zmagania z losową bronią.

Team Artifact to z kolei wariacja drużynowego starcia, w której frakcje Jians i Culters walczą o kontrolę nad artefaktem. Sieciowe zmagania będą mogły się odbywać na sześciu nowych mapach, z kolei tryb kooperacji wzbogaci się o cztery areny. Rzecz jasna świeże formy zabawy zostaną spięte stosownymi rankingami. Więcej szczegółów na temat DLC Blood Games znajdziecie w tym wpisie na oficjalnej witrynie sieciowej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
21/04/2013 18:30

Chcialem w to zagrac ale jakos zawsze mi unikalo. Mzoe w koncu bedzie okazja.

Karfein
Gramowicz
21/04/2013 17:16

No teraz mi narobiłeś smaka, że nie wiem, czy doczekam do bundle''a jakiegoś xD

aope
Gramowicz
21/04/2013 14:14

Wow :) Obiecywali i zrobili. Trochę czasu im to zajęło, ale ważne, że jest. Gra jest świetna, jedyna w swoim rodzaju. Na premierę była strasznie zabłędzona, obecnie po tych wszystkich poprawkach to zupełnie inny produkt. Pozycja warta każdej złotówki. Problemem dla niektórych może być to, że nie jest produktem dla masowego odbiorcy - nie prowadzi za rączkę, wszystkiego trzeba nauczyć się samemu, fabularnie to wyższe stany dziwne a do tego jest tak złożona, że odstraszy mniej cierpliwych :] Polecam.
Trwa Wczytywanie