Firefall: znamy datę rozpoczęcia otwartej bety

Małgorzata Trzyna
2013/04/18 13:36
1
0

Red 5 Studios ogłosiło, że od 9 lipca 2013 wszyscy gracze będą mogli wybrać stronę konfliktu w Firefall i rozpocząć walki, w których mają liczyć się przede wszystkim umiejętności.

Firefall: znamy datę rozpoczęcia otwartej bety

- Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, zbliżając się do etapu, który uważamy za najważniejszy w tworzeniu Firefall – otwartej bety – powiedział James Macauley, przedstawiciel Red 5 Studios. – Dla nas otwarta beta nie jest tradycyjną „betą marketingową”, ale raczej okazją do włączenia znacznie większej liczby graczy w proces tworzenia, w którym społeczność odgrywa istotną rolę. Nie możemy się doczekać, by ich powitać i razem z nimi pracować nad niesamowitą grą.

GramTV przedstawia:

W maju i w lipcu w Firefall zostanie zaimplementowanych kilka funkcji: gracze będą otrzymywali rozmaite nagrody za zwiększanie mocy głównych miast na mapie przez wypełnianie lokalnych misji i branie udziału w potyczkach, co w rezultacie pozwoli im zbadać burzę energetyczną, jaka rozpętała się wokół Nowego Edenu; przez budowę fortyfikacji będą mogli walczyć z Wybranymi i odpierać obcych; twórcy planują również usprawnić i rozbudować system wytwarzania przedmiotów.

Jeśli chętnie wzięlibyście udział w becie, możecie już rejestrować się na stronie firefallthegame.com. Ci, którzy nie mogą się doczekać, mogą dołączyć do grona Fundatorów, dla których przewidziano specjalne nagrody.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
18/04/2013 14:54

Co?! 9 lipca?! Otwarta Beta?! To nie fajnie.