Webzen zapowiada pierwszy dodatek do Arctic Combat - tryb drużynowy dla 4 graczy

Małgorzata Trzyna
2013/04/10 16:41
1
0

Dodatek wprowadzi do darmowego, wieloosobowego FPS-a Arctic Combat nie tylko tryb drużynowy dla 4 graczy, ale też nowe rodzaje broni i mapy. Jego premiera została zaplanowana na 18 kwietnia.

Webzen zapowiada pierwszy dodatek do Arctic Combat - tryb drużynowy dla 4 graczy

Nowy typ rozgrywki będzie stanowił pierwszą dużą aktualizację Arctic Combat od grudnia 2012, kiedy to gra została wydana. W trybie drużynowym będzie można grać na różnych poziomach trudności i powalczyć o wiele atrakcyjnych nagród. W ten sposób Arctic Combat stanie się jeszcze bardziej wciągające, a równocześnie przystępniejsze dla przeciętnego gracza. Rozszerzenie wprowadzi także nowe rodzaje broni, wielopoziomowe mapy i ulepszony system SI, dzięki któremu przed najbardziej zaawansowanymi graczami stanie nie lada wyzwanie. Poniżej znajdziecie zwiastun:

GramTV przedstawia:

Dla przypomnienia – akcja Arctic Combat toczy się podczas III wojny światowej. Przeciwko sobie stają ugrupowania: amerykańskie Allied Forces i rosyjskie Red Star Alliance. Konflikt, który początkowo dotyczył cennych złóż odkrytych na Arktyce rozszerzył się na cały świat, gdy do obu zwaśnionych stron zaczęły dołączać kolejne państwa.

Z okazji premiery dodatku wszyscy gracze mogą wziąć udział w zdarzeniach i konkursach z nagrodami organizowanych przez firmę Webzen – szczegóły znajdziecie na stronie ac.webzen.com.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
11/04/2013 02:14

heh mogliby coś za klany dodać ;D aczkolwiek ja raczej już wiem jak będzie to wyglądać, widziałem w tajwańskiej wersjii, będzie to coś typu tower-defense. Bardziej wolałbym Zombie mod albo coś w ten deseń a jak już nie to CTF albo Elmiantion Pro żeby urozmaicić gre na CW bo co chwila męczenie jednego i tego samego trybu już nudzi.BTW klan Zlotopolscy the best ;D