Informacje

Far Cry 3: Blood Dragon z listą osiągnięć

3 Małgorzata Trzyna

W sieci pojawiła się lista osiągnięć do Far Cry 3: Blood Dragon, która stanowi kolejną wskazówkę, iż kontynuacja Far Cry 3 będzie samodzielną grą dystrybuowaną drogą cyfrową.

Far Cry 3: Blood Dragon z listą osiągnięć - obrazek 1
Far Cry 3

W Far Cry 3: Blood Dragon będzie można zdobyć 19 osiągnięć przekładających się łącznie na 400 punktów, czyli standardową liczbę dla gry Xbox Live Arcade. Ich listę znajdziecie na stronie Exophase.

Pierwsze informacje o Blood Dragon i artwork z XBLA pojawiły się na początku marca, gdy zauważono, że gra znalazła się na stronie brazylijskiego systemu klasyfikacji. Nieco wcześniej Jeffrey Yohalem, główny scenarzysta Far Cry 3, powiedział, że kuje żelazo, póki gorące i pracuje nad czymś zaskakującym. Według wcześniejszych doniesień, gra ma trafić na PC, PS3 i Xboksa 360.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
anitkatomadrala

Karwa, tylko nie cyfrowa dystrybucja... A tak to fajnie by było, gdyby wydali to na Vitę...

Odpowiedz
G barth89

Czyli co, w pudełku niby nie będzie?

Odpowiedz
G Eternal101

> Karwa, tylko nie cyfrowa dystrybucja... A tak to fajnie by było, gdyby wydali to na Vitę...
A czy podstawka FC 3 była na PSV? Nie więc racjonalne jest to że i dodatku nie będzie -.-. Boli mnie jedynie to że w dystrybucji cyfrowej, pewnie w pudełku będzie kod do pobrania i nic po za tym.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?