Informacje

Czwarta rocznica istnienia Runes of Magic uczczona Urodzinowym Tygodniem

0 Małgorzata Trzyna

Runes of Magic świętuje swoje czwarte urodziny. Z tej okazji Gameforge przygotował dla graczy specjalne prezenty, urodzinowe misje, koło fortuny oraz przedmioty zwiększające szansę na znalezienie potężnego wyposażenia i pozwalające zdobywać więcej punktów doświadczenia i talentu.

Czwarta rocznica istnienia Runes of Magic uczczona Urodzinowym Tygodniem - obrazek 1
Runes of Magic

Wszyscy, którzy będą logować się do Runes of Magic w dniach 19-26 marca 2013, będą otrzymywali wyjątkowe wzmocnienia i elementy wyposażenia. Za logowanie się codziennie można zdobyć jeszcze więcej upominków – m.in Certyfikaty Święta Żab, które będzie można wymienić na różne użyteczne przedmioty. Ci, którzy zalogują się dziś, otrzymają Mały Skaczący Kwiat – skrzynkę na Zwierzątko. Każdego dnia można zdobyć także Gashę 4. Urodzin z pakietem prezentów - szczegółowe informacje znajdziecie na stronie runesofmagic.com.

To nie wszystkie atrakcje – wśród osób, które umieszczą screenshoty ze świętowania czwartych urodzin na forum gry i jej profilu na Facebooku, zostaną rozlosowane cenne przedmioty.

MMO Runes of Magic może poszczycić się sporą popularnością – w ciągu 4 lat świat Taboreii był ciągle powiększany i rozwijany, a gracze z Europy, Australii i Ameryki Północnej utworzyli 8 milionów kont i zagrali 12 milionami postaci.